"Vijas Plūmes ārsta prakse" SIA - ultrasonogrāfija 0

Gaujas iela 13/15, Ādaži, 2.stāvs, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164
Darba laiks:
Pēc iepriekšēja pieraksta
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ultrasongrāfijas Ādažos - ginekoloģiskās USG, grūtniecības USG, krūšu USG, vēdera dobuma, vairogdziedzera, sēklinieku, nieru sonogrāfija, sieklu dziedzera, urīnpūšļa, aizkuņģa dziedzera, liesas USG.
Nepieciešamības gadījumā ir iespējamas ginekoloģes dr. Vijas Plūmes attālinātas WhatsApp video konsultācijas. Pieteikšanās pa tel. ‭+371 2 6685580
Ginekologs, dzemdību speciālists, operējošais ginekologs. Ultrasonogrāfijas. Laparoskopiskas operācijas, histeroskopiskas operācijas. Ginekoloģiskās injekcijas.
Ādažu slimnīcā veic ginekoloģiskas laparoskopiskas operācijas (olnīcu cistas, miomas, saaugumu atdalīšana, olvadu caurlaidības pārbaude), histerorezektoskopijas (endometrija hiperplāzijas, polipu, submukozu miomas mezglu noņemšana).
Vija Plūme ir sertificēts operējošs ārsts ginekologs, dzemdību speciālists ar ilgstošu pieredzi ultrosonogrāfijas izmeklējumu veikšanā. Dr. Vija Plūme medicīnisko izglītību ir ieguvusi P.Stradiņa Universitātē un papildus pieredzi guvusi, stažējoties Lielbritānijā un pie vadošajiem speciālistiem Latvijā. Dr. Vija Plūme ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, Eiropas cilvēka reproduktoloģijas un embrioloģijas asociācijas (ESHRE) biedre un Starptautiskās ginekoloģijas un dzemdības ultrosonogrāfijas asociācijas (ISUOG) biedre.
Strādājot Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, daktere guvusi pieredzi ginekoloģijā un dzemdniecībā. Šobrīd Dr. Vija Plūme savas pacientes ar dažādām ginekoloģiskām un auglības problēmām konsultē un izmeklē Rīgā, Bruņinieku ielā 67 un Ādažos, Gaujas ielā 13/15. Dr. Vija Plūme komandā ar pieredzējušiem kolēģiem Ādažu slimnīcā veic laparoskopiskas operācijas dažādu ginekoloģisku saslimšanu gadījumos: endometrioze, mazā iegurņa saaugumi, dzemdes miomas, olnīcu cistas, olvadu operācijas, kā arī histeroskopiskas operācijas (dzemdes dobuma izmeklēšana un ārstēšana ar optisku instrumentu - dzemdes dobuma starpsienu noņemšanai, dzemdes dobuma saaugumu atdalīšanai, endometrija un polipu noņemšanai) un dzemdes kakla elektroekscīziju dzemdes kakla saslimšanu gadījumā.

Dr. Vija Plūme sniedz konsultācijas un ārstēšanu arī jautājumos, kas skar ginekoloģisko endokrinoloģiju (menstruālā cikla traucējumu, menopauzes, policistisko olnīcu sindroma, agrīnās grūtniecības traucējumu un grūtniecības neiznēsāšanas gadījumu vadīšana), kā arī dažādu citu ginekoloģisku saslimšanu gadījumos.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Vijas Plūmes ārsta prakse" SIA - ultrasonogrāfija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Vijas Plūmes ārsta prakse" SIA - ultrasonogrāfija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Vijas Plūmes ārsta prakse
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103279952
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.03.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Saules aleja 2 - 2, LV-1002
Iegūt pilnu juridisko informāciju