"Kalnabeite" SIA 0

Kalnabeites 9, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
Ofiss Siguldā
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Veterinārā lieltirgotava“Kalnabeite” dibināta 2000.gadā un ir uzņēmums, kas nodarbojas ar veterināro preču izplatīšanu Latvijā. Mūsu stiprā puse ir daudzu darbības gadu rezultātā attīstītā profesionalitāte, kā arī teicams serviss.

Firmas īpašnieki un realizācijas daļas darbinieki ir veterinārārsti, kas specializējušies un strādājuši lauksaimniecībā, mazo un lielo dzīvnieku ārstēšanā, u.c., kā arī lieliski pārzina šo nozaru specifiku. "Kalnabeite" ir sava loģistikas nodaļa, kas rūpējas par jebkuras preces piegādi vienu reizi nedēļā uz jebkuru vietu Latvijā.

Mēs strādājam, attīstāmies un mācāmies, lai mūsu klientiem sniegtu labāko apkalpošanu un preču klāstu.

Mūsu sadarbības partneri un viņu piedāvātā produkcija tiek rūpīgi izvērtēta, balstoties uz mūsu pieredzi, klientu vēlmēm un, protams, kvalitāti.

2016.gadā attīstības un klientu vārdā, "Kalnabeite" izveidoja un atvēra Interneta veikalu patērētājiem, un veterinārārstiem www.primapro.lv.
Apkalpošanas teritorija:
Mežciems, Pļavnieki, Rīga, Liepāja, Purvciems, Preiļi, Daugavpils, Rēzekne, Bauska, Dobele, Jelgava, Krāslava, Ventspils, Āgenskalns, Centrs, Mežaparks, Sarkandaugava, Teika, Ziepniekkalns, Zolitūde
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Ir reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Primapro.lv SIA "Kalnabeite" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Primapro.lv SIA "Kalnabeite" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
KALNABEITE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003518189
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.11.2000
Juridiskā adrese:
Siguldas nov., Sigulda, Kalnabeišu aleja 25, LV-2150
Iegūt pilnu juridisko informāciju