"Happy hotel" viesnīca 0

Garozes iela 25, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Happy Hotel ir vienkāršs risinājums ilgtermiņa dzīvošanai Rīgā, ģimenes atpūtai, ekskursijām, mācībām, kā arī personāla un grupu izmitināšanai līdz 100 cilvēkiem, skolu un citu mācību iestāžu braucieniem, kultūras pasākumiem, sporta komandu vizītēm, biznesa vizītēm, svinībām un citiem grupu pasākumiem.
Ja Jūs izvēlaties mūsu viesnīcu, tad ietaupīto naudu Jūs varēsiet iztērēt vairākām lietām, ko piedāvā mūs brīnišķīgā pilsēta - teātriem, muzejiem, kino, izstādēm, kafejnīcām un restorāniem!
Mūsu draudzīgais kolektīvs uzlabot apkalpošanas kvalitāti, lai mūsu ciemiņi justos komfortabli, droši un mājīgi un atgrieztos pie mums atkal un atkal!
LAIPNI LŪDZAM UZ "HAPPY HOTEL" RĪGĀ!!!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Bella Jūrmala" viesnīca CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Bella Jūrmala" viesnīca CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
V.E.L.G.
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003784281
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.11.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Garozes iela 25 - 2, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju