"Rija VEF Hotel" viesnīca 0

Brīvības 199c, Rīga, LV-1039
Apraksts:
Viesnīca atrodas Rīgas centrā, vien 10 minūšu attālumā no Vecrīgas, kas ļaus Jums ātri nokļūt rosīgajā pilsētas centrā un izbaudīt kultūras apskates objektus, bet pēc garas dienas izmantot viesnīcas plašās atpūtas iespējas. Rija VEF Hotel viesnīcā ir 135 labiekārtots viesu numurs, kuros ir mājīgs interjers ar visu ikdienai nepieciešamo, lai varētu justies ērti gan strādājot, gan atpūšoties. Viesnīcā ir atļauts uzturēties ar mājdzīvniekiem, to iepriekš piesakot.

Pieejama bezmaksas autostāvvieta ar vietu skaitu līdz pat 150 automašīnām, 3 konferenču zāles gan lielākām, gan mazākām konferencēm. Pirmā stāvā pieejams Restorāns, kas piedāvā brokastis, pusdienas un vakariņas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Rija VEF Hotel" viesnīca CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Rija VEF Hotel" viesnīca CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Mogotel
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103376919
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.02.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Maskavas iela 240 - 3, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju