"Tilaudi" SIA 0

Bākas iela 26a, Ragaciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
SIA „Tilaudi” atrodas Ragaciemā, Lapmežciema pagastā, Tukuma novadā.
Uzņēmums savu saimniecisko darbību uzsācis jau 1995. gadā kā Pildiņa IU “Liedags”, kas nodarbojās ar ceptu nēģu želejā ražošanu, par izejvielām izmantojot tikai vietējo zvejnieku iekšējos ūdeņos- upēs noķertos nēģus. Uzņēmums svaigos nēģus iegādājas no zvejniekiem Pāvilostā, Ventspilī, Carnikavā, Vecmīlgrāvī, kas nēģus zvejo Ventā, Salacā, Daugavā un Sakā.
Pieaugot ražošanas apjomam, un nepieciešamībai pārreģistrēt uzņēmumu komercreģistrā, 2003.gadā tika IU “Liedags” reorganizēts par SIA “Tilaudi”.

Uzņēmuma darbībai piemīt sezonāls raksturs, jo nēģu nozveja notiek periodā no septembra līdz maijam, vasaras sezonā nēģus nezvejo un pircējiem šis produkts nav pieejams.

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbības stabilitāti un iespēju saražoto produktu pārdot par iespējami augstāku cenu, kā arī lai nodrošinātu produkta pieejamību pircējiem arī vasaras sezonā, ir uzsākts fasēt ceptus nēģus želejā stikla burciņās, kurām realizācijas termiņš ir 1 gads. 2018. gadā uzņēmums piedalījās biedrības „Partnerība laukiem un jūrai” izsludinātā projektu konkursā, un izmantojot EJZF finansējumu. Projekta ietvaros iegādājās sterilizācijas iekārtu-autoklāvu. Šāds fasējuma veids šobrīd Latvijā netiek veikts, tāpēc tas ir inovatīvs projekts ne vien Ragaciema pusē, bet arī Latvijas mērogā.
Mājaslapa:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Tilaudi" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Tilaudi" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
TILAUDI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
49202002316
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.03.1993
Juridiskā adrese:
Tukuma nov., Lapmežciema pag., Ragaciems, Bākas iela 26A, LV-3118
Iegūt pilnu juridisko informāciju