"Addent" SIA zobārstniecība 0

Jāņa iela 3, Jelgava, LV-3001
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA Addent zobārstniecības kabinets tika nodibināts 2015.gadā, apvienojot spēkus kopā ar Estētiskās zobu protēžu laboratoriju AGB-Estētiku, kā arī tika uzsākta pakalpojumu sniegšana zobu estētiskajā protezēšanā, ķirurģijā un mutes dobuma higiēnā. SIA Addent zobārstniecībā tiek izmantotas jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtas, aprīkojums no Vācijas un lielākā stomatoloģijas iekārtu ražotāja Kavo iekārtas. Ar digitālo rentgenu tiek veikts zobārstniecības diagnosticējošos darbs, kas ļauj precīzi parādīt pacientam esošo problēmu uz monitora, kā arī uzskatāmi iepazīstināt ar ārstēšanas gaitu. SIA Addent veic sarežģītus zobārstniecības ekstrakcijas un implantoloģijas darbus ar pārbaudītiem un ilgtspējīgi noturīgiem Straumann implantiem (ražoti Šveicē). SIA Addent kabinets atbilst un pilda Eiropas Savienības un Latvijas Republikas standartiem atbilstošo instrumentu sterilizāciju. Tāpat SIA Addent kabinetam tiek piesaistīta zobu protēžu estētiskā laboratorija AGB-Estētika, kas veic arī steidzamos un ārkārtas estētiskās protezēšanas darbus. Visiem darbiem tiek piemērota garantija. Mūsu pakalpojumus ir novērtējuši arī pacienti no Islandes, Dānijas, Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Addent" SIA zobārstniecība CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Addent" SIA zobārstniecība CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Addent
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
43603066809
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.10.2014
Juridiskā adrese:
Jelgava, Brīvības bulvāris 2, LV-3002
Iegūt pilnu juridisko informāciju