"Valis zobārstniecība" SIA, Zobārstniecība Čiekurkalnā 0

Talejas iela 1, Rīga, LV-1014
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
''Vispārzināms ir fakts, ka tikai harmoniska pacienta un ārsta sadarbība sniedz labākos rezultātus. Tādēļ katram pacientam mēs sākumā sastādām individuālu ārstēšanas plānu un cenšamies redzēt kabinetā pirmkārt cilvēku un viņa vēlmes un prasības.

Mūsu klīnika atrodas Čiekurkalnā. Rūpējoties par Jūsu ērtībām mūsu telpas noformētas mūsdienīgi un ar gaumi. Pie mums ir viegli tikt kā ar automašīnu, tā arī ar sabiedrisko transportu. Mūsu pacientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta blakus klīnikai.
Sākot ar pirmās klīnikas dibināšanu 1993.gadā, mēs pieņemam savā komandā tikai labākos speciālistus, kuri izdarīs visu iespējamo lai sasniegtu labāko rezultātu. Mēs esam pārliecināti ka veselības un panākumu simbols ir mirdzošs un vesels smaids.''
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Ir reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Zobārstniecība "VALIS", Zobārstniecība Ziepniekkalnā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Zobārstniecība "VALIS", Zobārstniecība Ziepniekkalnā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VALIS Zobārstniecība
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103478291
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.11.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Valdeķu iela 25, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju