- 10 %

10% atlaide visiem kamīniem un kurtuvēm

Kupons ir derīgs no 28.11.16 līdz 28.02.17
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 28.02.17
Nosūtīti 9 kuponi

Dumvads.lv piedāvā iegādāties augstas kvalitātes spāņu ražotnes “Bronpi” kamīnus, krāsniņas un kurtuves ar 10% atlaidi no standarta cenām. Plašajā Dumvads.lv piedāvājumā klāstā atrodamas čuguna krāsniņas, kurtuves ar dažādiem stiklu izvietojumiem un mehānismiem, krāsniņas ar cepeškrāsni, kā arī kurtuves un kamīni ar centrālapkures funkciju. Serviss, garantija, uzstādīšana, konsultācijas, bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā.

Dumvads.lv specializējas apkures jomā, piedāvājot klientiem vācu keramiskos dūmvadus “WolfShoher”, jaunās paaudzes granulu katlus, kamīnus no “Bronpi” (Spānija) un RED (Itālija), kā arī kurtuves, kamīnus, krāsniņas un malkas apkures katlus.

Dumvads.lv, nodrošina pilnu servisu saviem pārdotajiem dūmvadiem un apkures katliem - bezmaksas konsultācijas, bezmaksas piegādi visā Latvijā, veco dūmvadu, skursteņu demontāžu, jauno dūmvada montāžu, ražotāja garantiju, pēc garantijas apkalpošanu.

Klientu ērtībām uzņēmums piedāvā iespēju iegādāties un apskatīt preces klātienē, www.dumvads.lv veikalā Bauskas ielā 58, Rīgā, kā arī interneta veikalā – www.dumvads.lv .

* SIA "Media 360" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.