- 15 %

15% atlaide keramiskā dūmvada komplektam

Kupons ir derīgs no 28.11.16 līdz 28.02.17
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 28.02.17
Nosūtīti 4 kuponi

Dumvads.lv piedāvā iegādāties augstas kvalitātes vācu keramiskos dūmvadus “WolfShoher Tonwerke” pilnajā komplektācijā “STANDARD PLUS” ar 15 % atlaidi. Standard PLUS komplektā ietilpst: Keramzīta bloki; Keramiskās caurules; Trejgabals 90* vai 45*; Revīzijas caurule; Kondensāta trauks, augstais ar speciālo pārklājumu; Puscollu līkums; Reste; Durtiņas (hromēta) + atslēga; Pieslēguma trejgabala izolācija; Revizijas ieliktnis; Izolācijas vate; Mūrjava; Keramikas līme; Hermētiķis; Silikons; Betona nosegplāksne ar konusu vai nerūsējošā tērauda plāksne ar jumtiņu

Serviss, garantija, uzstādīšana, konsultācijas, bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā.

Dumvads.lv specializējas apkures jomā, piedāvājot klientiem vācu keramiskos dūmvadus “WolfShoher”, jaunās paaudzes granulu katlus, kamīnus no “Bronpi” (Spānija) un RED (Itālija), kā arī kurtuves, kamīnus, krāsniņas un malkas apkures katlus.

Dumvads.lv, nodrošina pilnu servisu saviem pārdotajiem dūmvadiem un apkures katliem - bezmaksas konsultācijas, bezmaksas piegādi visā Latvijā, veco dūmvadu, skursteņu demontāžu, jauno dūmvada montāžu, ražotāja garantiju, pēcgarantijas apkalpošanu.

Klientu ērtībām uzņēmums piedāvā iespēju iegādāties un apskatīt preces klātienē, www.dumvads.lv veikalā Bauskas ielā 58, Rīgā, kā arī interneta veikalā – www.dumvads.lv .

* SIA "Media 360" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.