Labāko laivu izvēle!

Kupons ir derīgs no 10.03.17 līdz 09.04.17
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 09.04.17

Piepūšamo laivu, to aksesuāru tirdzniecība, noma, remonts.
SIA "Laivu Nams", oficiāli Baltijas valstīs pārstāv piepūšamo laivu ražotājus "Gladiator", "Zebec", "Wave Fun" un "Hibo". Pārdošanā arī ir "Bush", "Navigator", kā arī Krievijas un Ukrainas ražotāju laivas.
Laivas no stikla šķiedras makšķerēšanai un atpūtai, ūdens velosipēdus piegādā "Dole Marine", "BIG", "SunDolphin", "Lattreks", "Amberlat".
Laivu piekaramos dzinējus mēs saņemam no pasaules vadošajiem ražotājiem: Mercury,, "Tohatsu", "Suzuki", "Honda", "Yamaha", "Minn Kota" (el. dzinēji)
Mūsu laivu aksesuāru piegādātāji, piederumi ūdens sportam, tūrismam ( airi, sūkņi, enkuri ), glābšanas piederumi ( glābšanas vestes, riņķi, ķiveres ) ir: "Scoprega", "GFN", "Normark", "Eval".
Mūsu uzņēmums specializējās šo izstrādājumu tirdzniecībā, piedāvājam remonta un tūninga pakalpojumus, kā arī laivu un dzinēju nomu. Konsultējam par laivas un dzinēja iegādi un citiem jautājumiem saistītiem ar mazizmēra kuģošanas līdzekļiem. Pasūtījumi pēc kataloga, sastādām remonta izmaksu tāmes piepūšamiem izstrādājumiem.
Asortimentā ir makšķernieku piederumi, elektronika ( eholoti, rācijas, lādēšanas ierīces, akumulatori elektrodzinējiem) un specializētie apģērbi.
Plašs piedāvājumu klāsts internetveikalā.

"Laivu nams" SIA

Tilta iela 28, Rīga, LV-1005

67354342, 22053929

info@laivunams.lv

www.laivunams.lv

* SIA "Media 360" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.