Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

10 idejas, kas palīdzēs bērnam ēst veselīgi un vairāk kustēties

Bērns pie jūras, foto by photo-graphe, pixabay.com

Bērns pie jūras, foto by photo-graphe, pixabay.com

Iedvesmot bērnus ēst sabalansētu uzturu un vingrot nebūt nav jābūt strespilni. Vispasaules iniciatīvas Nestlé for Healthier Kids ietvaros uzņēmums "Nestlé" ir izveidojis jautru spēļu sarakstu ar mērķi mudināt bērnus dzert vairāk ūdens, ēst vairāk augļu un dārzeņu, apzināties maltīšu porciju lielumu un būt aktīvākiem, informēs A.W.Olsen & Partners.

1. Mākslas paliktnīši

Parasti, garlaicīgi paliktnīši maltītēm ir novecojusi ideja. Laiks mākslas paliktnīšiem! Lejuplādējiet un izdrukājiet paliktni, no kura pēc maltītes ieturēšanas var salocīt lidmašīnu - arī kā balvu par to, ka bērns pamēģina kādu jaunu ēdienu.

2. Kas es esmu?

Lai uzspēlētu jautru "Jā/Nē" ūdens dzeršanas spēli, uz krūzītes dibena pielīmējiet kāda dzīvnieka uzlīmīti. Lai atklātu, kas tas par dzīvnieciņu, bērnam jāiedzer malks ūdens, tādējādi jums parādot zīmējumu. Katru reizi bērns var jums uzdot vienu "Jā/Nē" jautājumu, kamēr atmin, kas redzams attēlā.

3. Piecelies! Apsēdies!

Skatoties televīziju, izvēlieties atslēgvārdus, kurus izdzirdot, jālec kājās. Tādējādi šajā pasīvajā aktivitātē ieviesīsiet nedaudz kustības. Ātrākajam reaģētājam kompānijā piešķiriet nelielu apbalvojumu un turpiniet spēli visas pārraides garumā.

4. "Evoluplace" maltīšu paliktņi

Viens no sabalansēta uztura stūrakmeņiem ir pareizs porciju lielums. "Evoluplace" izdrukājamie maltīšu paliktņi jums palīdzēs veidot katram bērna vecumam atbilstošu porcijas lielumu, pareizā daudzumā tajā iekļaujot dažādu pārtikas grupu produktus. Tie ir ne tikai parocīgs rīks, kā izvēlēties atbilstošu porcijas lielumu, bet kalpo arī kā didaktisks palīglīdzeklis, veidojot atvases izpratni par nepieciešamās porcijas lielumu.

5. Dārgumu medības

Jautru dārgumu meklēšanas spēli var spēlēt ar krāsainām līmlapiņām. Izlīmējiet lapiņas visapkārt mājās un sagatavojiet bērniem balvas par dažādu krāsu lapiņu atrašanu. Varat veidot divas komandas, kurām katrai jāmeklē savas krāsas "dārgumi", bet pēc tam dodot minūti laika, lai salasītu pēc iespējas vairāk pretinieku komandas lapiņas.

6. Brīnumsēklas

Bērniem patīk audzēt augus - it īpaši tad, ja paši pēc tam šos produktus arī ēd. Ieintriģējiet bērnus, neatklājot, kāds augs izaugs no iedēstītās sēkliņas. Jums vajadzēs puķupodus, augsni un sēklas. Bērnam būs nepieciešama pacietība! Lasiet, kā iesaistīt bērnus zemes darbos, iedrošinot ēst veselīgāk.

7. Uzmanību, gatavību, starts!

Atrast laiku, lai ieturētu brokastis ģimenes lokā - tas var būt īsts izaicinājums. Lai ietaupītu laiku, jūs varat visu nepieciešamo sagatavot jau iepriekšējā vakarā, ieskaitot galda klāšanu, lai, kad pienāk brokastu laiks, esat jau gatavi tās baudīt.

8. Dejo kā zvaigzne

Dejošana ir lieliska fiziska nodarbe, kas uzlabo koordināciju un ļauj mācīties daudz jauna. Izvēlieties kādas konkrētas dejas soļus, izdrukājiet tos un rosiniet bērnus tos mācīties. Laiku pa laikam varat instrukcijas paslēpt, lai redzētu, cik soļu bērns ir iegaumējis.

9. "Pētnieka karte"

Šī ir tāda kā lojalitātes programmas karte, kas paredzēta uztura dažādošanai. Lejuplādējiet un izdrukājiet "Pētnieka karti" un katru reizi, kad bērns pagaršo kaut ko no šīs kartes, to izsvītrojiet vai atzīmējiet ar zīmodziņu. Kad visi produkti izmēģināti, bērns karti var "izpirkt", piedāvājot kādu citu aktivitāti.

10. Garšīgie kubiciņi

Kā lai kārdinošāku padara ūdeni? Protams, pievienojot garšu un krāsu. Pagatavojiet sulīgus ledus gabaliņus, ūdenim pievienojot sakapātus augļus un izmantojiet tos, pasniedzot ūdens glāzi bērnam. Atā garlaicīgais ūdeni, esi sveika, aizraujošā dažādība!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...