Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

10 pazīmes, kas liecina, ka esi slikts draugs

Draugi, Photo by Simon Maage on Unsplash

Draugi, Photo by Simon Maage on Unsplash

Draudzības, tāpat kā romantiskas attiecības, var būt toksiskas. Un, iespējams, toksisks šajās attiecībās esi Tu. Kādas pazīmes liecina, ka esi slikts draugs?

Tavs draugs nejūtas atbalstīts

Tev vajadzētu svinēt Tava drauga panākumus. Ja mēdz kritizēt sava drauga sasniegumus vai vienmēr izsaki kādu nicinošu joku, iespējams, ka dziļi sirdī esi skaudīgs. Sarunām vajadzētu būt stimulējošām un atbalstošām.

Jūs pastāvīgi cīnāties

Draugi mēdz konkurēt viens ar otru, tas ir normāli. Bet, ja sliktās asinis pārņem labās noskaņas vai ja Tu tīši ievaino savu draugu, ir pienācis laiks izvērtēt savu “drauga lomu”. Attiecībām ir jābūt veselīgām!

Tavs draugs jūtas fiziski iztukšots

Ja redzi, ka Tavs draugs jūtas fiziski iztukšots, esot kompānijā ar Tevi, iespējams, viņš jūt diskomfortu. Un tas noteikti nerodas no tukša gaisa. Vai Tu ar viņu sarunājies pieklājīgi un nenosodoši?

Tavs draugs regulāri maina savu uzvedību ar Tevi

Iespējams, viņš jūtas Tevis nepieņemts, un cenšas pielāgoties Tev. Ir grūti, ja persona nevar atļauties būt viņš pats. Ja Tu esi iemesls šim spiedienam, noteikti padomā, kādēļ tā notiek. Iespējams, Tu regulāri kritizē savu draugu vai aizrādi viņam par daudzām lietām, ko viņš dara un kā uzvedas.

Tu mēdz emocionāli aizskart savu draugu

Tāpat kā romantiskas attiecības, arī draudzība var būt fiziski un emocionāli aizskaroša. Emocionāla vardarbība var būt ļoti smalka. Ja Tu esi pret savu draugu pārāk kritisks, greizsirdīgs, kontrolējošs vai mēdz izrādīt dusmu uzliesmojumus, Tu noteikti pārkāp robežu.

Tu aprunā savu draugu

Ja Tev patīk patenkot par savu draugu, tā var būt zīme, ka jūsu draudzība virzās uz toksiskām attiecībām. Vai Tu pats gribētu, ka Tevi aprunā aiz muguras? Un kā Tu domā, vai ir iespējams turpmāk uzticēties, ja tavs draugs šo faktu uzzinās?

Tu vienmēr runā tikai par sevi

Draudzībā ir vismaz divu cilvēku attiecības. Tas nav tikai par Tevi! Ja Tu regulāri pārrunā vienīgi savas emocijas, savas problēmas un notikumus, bet neuzmanīgi klausies savā draugā par viņa dzīvi un tās notikumiem, tad Tu neesi labs draugs.

Tev patīk radīt drāmu

Kad viss iet labi, tev ir tendence izraisīt haosu, darot tādas lietas kā, piemēram, uzsākot pārāk diskutablas sarunas bez redzama iemesla un patiesi priecājoties par to. Ja esi toksisks draugs, Tev patīk veidot drāmas, pēc tam priecājoties par tām. Tomēr Tavam draugam tas var būt nervu izaicinošs pārbaudījums, kas nemaz nav jautrs.

Tu regulāri nopel savu draugu

Draudzīgas, veselīgas attiecības sastāv no atbalsta, komplimentiem un uzmundrinājuma. Veselīgai draudzībai no Tavas puses vajadzētu pacilāt drauga pašapziņu, nevis likt viņam justies mazākam. Jebkāda veida nomākšana ir vēl viena liela toksiska drauga pazīme.

Tavs draugs tev neuzticas

Ja tavs draugs ar grūtībām rod vēlēšanos Tevi satikt, iespējams, viņš tev neuzticas un uzskata Tevi par sliktu draugu. Ja tavs draugs velta Tev savu laiku un enerģiju, viņš paļaujas, ka Tu varēsi sniegt viņam atbalstu un satikšanās būs pozitīva.

Kā zināt, ka esi atradis savu dvēseles radinieku?

Vai cilvēka raksturu var noteikt pēc izskata?

Kādas ir piecas mīlestības valodas pēc Rēzijas Kalniņas domām?

Ko par tevi pastāsta tālruņa numurs?

Šīs piecas horoskopa zīmes nepiedod nodevību

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...