Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

19. novembrī notiks mēness aptumsums. Kas gaidāms?

Mēness aptumsums novembrī, pixabay.com

Mēness aptumsums novembrī, pixabay.com

Astrologi uzskata, ka aptumsumi vienmēr ietekmē ne tikai cilvēkus, bet arī visu dzīvo uz zemes. 2021. gada 19. novembrī Eiropa ieies Mēness aptumsuma koridorā, kas beigsies ar saules aptumsumu 4. decembrī. Kā pasargāt sevi šajā laikā?

Piektdien, 19. novembrī plkst. 11.00 noritēs daļējs mēness aptumsums. Pirmo reizi kopš 2014. gada tas notiks uz Skorpiona-Vērša ass. To var redzēt tikai Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas, Austrālijas un Dienvidaustrumāzijas iedzīvotāji.

Astrologi apgalvo, ka nākamajos divos gados šāds notikums gaidāms vēl septiņas reizes. Tieši tāpēc novembrī ir svarīgi pievērst uzmanību tēmām un situācijām, kas rodas šajā periodā. Visticamāk, strādājot ar tām un risinot šos uzdevumus nākotnē.

Zemes zīmes enerģija palīdzēs kontrolēt emocijas un nepieņemt sasteigtus lēmumus. Iespējams, tieši Mēness aptumsumu koridora sākums ļaus jums izkļūt no komforta zonas un kaut ko mainīt savā dzīvē. Galvenais, lai pieņemtie lēmumi nebūtu impulsīvi.

Aptumsuma brīdī saule atradīsies Skorpionā, bet mēness - Vērsī. Aptumsums īpaši skars Vēršus un Skorpionus. Bet, tā kā Skorpions ir Ūdens stihijas zīme, tad visas Ūdens zīmes – vēži, Skorpioni un Zivis – izjutīs aptumsuma ietekmi. Tie ir neaizsargāti un vairāk pakļauti šīs astronomiskās parādības negatīvajiem faktoriem. Vismazāk mēness aptumsums ietekmēs Lauvas.

LASI ARĪ, KO VISLABĀK DARĪT APTUMSUMA LAIKĀ!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...