Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

2019. gada tendences – skaistums un veselība

Photo by Edu Lauton on Unsplash

Photo by Edu Lauton on Unsplash

Eksperti jau paspējuši izpētīt, kas kļuvis populārs skaistuma un veselības nozarē interneta lietotāju vidū. Sociālās vietnes pinterest.com lietotāji 2019.gada sākumā ir izrādījuši pastiprinātu interesi par dažādām lietām.

  • Plūškoka ziedi. To popularitāte atdzimst, pateicoties ziedu veselīgajām īpašībām, kā, piemēram, plūškoks ir lielisks pretiekaismumu līdzeklis. Plūškoka recepšu meklējumi ir pieauguši par 685%, salīdzinot pret aizgājušo gadu.
  • Dabīgajie pulveri, kas sniedz enerģijas lādiņu. Enerģijas pulveru meklējumi ir palielinājušies par 144%. To starpā ir zaļās tējas matcha pulveris, kā arī sakņauga “maka” pulveris.
  • Miega optimizācija – 116% pieaugums. Zem šī meklējuma slēpjas dažnedažādas idejas, kā cilvēkiem panākt labāko nakts mieru un iegūt nepieciešamās miega stundas. Izrādās, ka viena no idejām, kas novedīs pie nesaraustīta miega, ir noturēt sevi nomodā tik ilgi, kamēr jūties ļoti pārguris un acis pašas veras ciet. Interesanti, kādas vēl metodes mums nesīs 2019.gads?
  • Veselīgāka ēšana. Pinterest.com apmeklētāji ražīgi meklē dažādus uztura plānus, kas parāda, ko ēst un cik daudz ēst katru dienu, lai uzlabotu savu veselības stāvokli, un uzņemtu nepieciešamās kalorijas un uzturvielas. Uztura plānus meklēšana ir augusi par 475%.
  • DIY kazas piena ziepes. Cilvēki sākuši novērtēt kazas piena ziepju maigo efektu. Rokas parasti ir ļoti gludas un zīdainas, tāpēc kazas piena ziepes kļūst ar vien populārākas. Pieaugums par 231%
  • Elastīgās saites sportošanai. Tagad nodarboties ar sportiskām aktivitātēm un vingrošanu mājas apstākļos ir vēl vieglāk – labākos vingrinājumus vari atrast internetā. Uzlabo savu figūru neizejot no mājas. Izklausās labi, vai ne? “Vingrinājumi, izmantojot elastīgās saites” – pieaugums 1913%
  • Alkohols vairs nav stilīgs! Sabiedrība jauno gadu sākusi ar apņemšanos nelietot alkoholu, un kāpēc gan ne? Par 746% pieauguši meklējumi, kas ietver atslēgas vārdus “bezalkoholiski kokteiļi”, “dzīve skaidrā”. Varbūt arī mums vajadzētu sākt dzīvot veselīgāk un atteikties no stiprās dziras?
  • Esi Zemes draugs! Pārtikas plēve? Tā tāpat, kā alkohols ir jāatstāj pagātnē! Mūsdienīgi, stilīgi un dabai draudzīgi ir izmantot bišu vaska pārtikas plēvi, kura derīga lietošanai vairākas reizes. Ja netīšām to nošmulē – nomazgā to ar ūdeni un lieto atkal! Interesentu skaits pieaudzis par 146%, varbūt tiešām nākotni redzēsim bez plastmasas?
  • Ingvers. Latvijā šo sakni izmantojam gadījumos, kad esam apaukstējušies, jo tās sastāvā ir daudz labu vielu, kas ceļ imunitāti un nostiprina imūno sistēmu. Taču izrādās, ka ingvera eļļa būs šī gada skaistuma un veselības pasaules hits. Eļļas meklējumi pieauguši par 659%, un tā tiek izmantota vannām un masāžām, kā arī tiek pievienota pārtikai kā piedeva.