Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

3x3 olimpiskie zelta medaļnieki stāsta, kā tērēs prēmijas

3x3 olimpiskie zelta medaļnieki  Agnis Čavars un Kārlis Pauls Lasmanis, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

3x3 olimpiskie zelta medaļnieki Agnis Čavars un Kārlis Pauls Lasmanis, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Latvijas 3x3 basketbola izlase - Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars Krūmiņš - bija pirmie sportisti, kuri Latvijai Tokijas olimpiskajās spēlēs nopelnīja medaļu - zelta. Kā zināms, par tik izciliem panākumiem sportisti saņem arī prēmijas - kanāla 360TV raidījums "Pasaki to skaļi" mudināja vīrus pasapņot un atklāt, kā viņi naudu labprātāk tērētu. Basketbolists Kārlis Pauls Lasmanis par prēmiju gribētu visiem mīļajiem nopirkt pa saldējumam, nevis pirkt, piemēram, "piekto bembi". Savukārt Agnis Čavars saka šādi: "Man viennozīmīgi būs ilgtermiņa atvaļinājums, jo man tāda nav bijis trīs gadus, un neesam ceļojuši dēļ apstākļiem ar bērnu un visu pārējo. Vismaz uz mēnesi būšu prom no telefona un visiem. Aizbrauksim tur, kur neviens mūs netraucēs. Viennozīmīgi."

Arī komandas treneris Raimonds Feldmanis vēlas baudīt uzvaras augļus, dodoties ceļojumā ar ģimeni: "Es domāju, ka mana ģimene ir pelnījusi atvaļinājumu. Šoreiz es domāju paņemt līdzi arī mammu un tēti. Visi kopā mazā atvaļinājumā, kur ir silti, ērti, forši. Šajā ziņā neesmu ļoti oriģināls- varētu aizbraukt uz Spāniju."

Kā jau ziņots, Latvijas izlase par iegūto medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs 3x3 basketbolā vīriešiem var iegūt līdz 426 862 eiro. Biedrības "Latvijas Basketbola savienība" 3x3 izlases sportisti par izcīnīto zelta medaļu var saņemt līdz 106 716 eiro, bet sportistu treneri un apkalpojošais personāls (kopā) - līdz 213 432 eiro. Pati Latvijas Basketbola savienība par basketbolistu sasniegumu var saņemt līdz 35 572 eiro sporta veida attīstībai un jauno sportistu sagatavošanai. Minētās summas ir pēc nodokļu nomaksas.

XXXII Vasaras olimpiskajās spēles Tokijā norisinājās no 23. jūlija līdz 8. augustam. Japāna tiesības rīkot pasaules lielāko sporta forumu ieguva jau 2013. gadā, kad sacentās ar Stambulu (Turcija) un Madridi (Spānija). Lai arī Tokijas spēlēm bija jānorisinās jau aizvadītajā gadā, tomēr visiem zināmu iemeslu dēļ, tās tika pārceltas uz 2021. gadu. Vasaras olimpiskajās spēlēs sacensības norisinās 33 sporta veidos, 50 disciplīnās.

Iedvesmojošo raidījumu "Pasaki to skaļi", kurā 3x3 basketbolisti teiks sirsnīgu paldies savam trenerim skaties trešdienas, 1. septembra, vakarā 360TV vai ceturtdien slavenību video portālā 1188 Play. Savukārt to, kā sportisti tērēs prēmijas, uzzini video:

Izlasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...