Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 iemesli, kāpēc izvēlēties P-Serviss kurjerdienestu sūtījumu piegādei

Sūtījumu p piegāde, kurjers, unsplash.com

Sūtījumu p piegāde, kurjers, unsplash.com

Mūsdienu kosmopolītiskais dzīvesveids un atvērtās sadarbības iespējas ārzemēs nozīmē arī nepieciešamību uz citām valstīm nosūtīt lielas un mazas pakas, vēstules, dokumentus vai pārsteiguma dāvanas. Atrast uzticamu piegādes kompāniju, kurai rūp klients – tas ir uzdevums, kas daudziem var sagādāt galvassāpes. Tāpēc, lai taupītu laiku un nervus, dodies uzreiz uz P-Serviss!

1. P-Serviss nodrošina individuālu pieeju katram klientam un katram sūtījumam

Standarta kurjerdienestam ir noteikti ierobežojumi un prasības, tāpēc nereti gadās, ka ierodoties tur, sūtījums tomēr netiek noformēts, jo neatbilst kādiem standartiem. P-serviss savukārt ir gatavs apliecināt, ka nav tādu sūtījumu, kuru nevarētu nosūtīt.

Katrai klienta vajadzībai tiek atrasts risinājums, lai sūtījums tiktu piegādāts īstajā laikā un vietā. P-Serviss palīdzēs atbilstoši iepakot sūtījumu, lai saturs netiktu bojāts un konsultēs par izdevīgāko sūtīšanas veidu, labākajiem nosacījumiem apdrošināšanai un ātrāko iespējamo piegādi.

2. P-Serviss palīdzēs saņemt sūtījumu no tirgotāja, kurš nesūta preces uz Latviju

Iepērkoties internetā, var gadīties, ka atrodi nepieciešamo lietu par izdevīgu cenu, bet – konkrētais tirgotājs uz Latviju nesūta. Kā rīkoties? Aizpildīt korektu pieteikumu P-Serviss mājaslapā un viņu uzticamie kurjeri dosies pie tirgotāja precei pakaļ.

3. P-Serviss organizē dokumentu nosūtīšanu uz ārvalstu vēstniecībām un atpakaļ, lai palīdzētu saņemt vīzu

Saziņa ar vēstniecībām un dokumentu kārtošana var būt sarežģīta un laikietilpīga, bet tikai ne tad, ja uztici to P-Serviss. Dokumentu sūtīšana tiek organizēta turp un atpakaļ, tāpēc, ja, piemēram, atliec domu par kādu ceļojumu, jo nepieciešams nokārtot vīzu – sazinies ar P-Serviss un noskaidro, cik vienkārši ir to paveikt.

4. Pie P-serviss iespējamas individuālas maksāšanas iespējas

P-Serviss kurjerdienests pieņem ne tikai skaidru naudu, kredītkartes vai pārskaitījumu, bet arī ļauj saviem klientiem norēķināties ar PayPal. Tas ir īpaši ērti tiem, kuri vada savu biznesu internetā un regulāri izmanto piegādes pakalpojumus.

5. P-Serviss nodrošina sūtījumu izsekošanu

Tikko sūtījums vairs nav acu priekšā, var rasties šaubas un neziņa, kā tad paciņai tur plašajā pasaulē klājas. Ievadot sūtījuma izsekošanas kodu P-Serviss mājaslapā, varēs redzēt kur tieši tas atrodas.

P- Serviss mājaslapā pieteikumus var aizpildīt jebkurā laikā. Uztici savu sūtījumu profesionāļiem un vari būt drošs, ka tas tiks nogādāts galamērķī ātri un saudzīgi!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...