Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 iemesli, kāpēc uzreiz pēc šķiršanās neveidot jaunas attiecības

Jaunas attiecības. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Jaunas attiecības. Foto:RODNAE Productions, Pexels.com

Dzīve ir dažāda. Un dažādas ir arī šķiršanās. Var izšķirties cieņpilni, var izšķirties rāmi un civilizēti. Un , protams, ka var izšķirties arī tā, ka viss vēl ilgi iet pa gaisu. Tas atkarīgs gan no abu iesaistīto temperamenta, gan šķiršanās iemesla. Tāpat arī būtiska loma ir tam vai šķirties gribējuši abi vai tikai viens no pāra. Lai kā tur arī nebūtu, uzreiz pēc šķiršanās jaunas attiecības tomēr nebūtu vēlams veidot. Un iemesli tam ir sekojoši:

1. Strauji izveidotas jaunas attiecības visdrīzāk būs kā plāksteris. Un tajā brīdī, kad radīsies apziņa, ka plāksteris ir tikai plāksteris – visdrīzāk sekos jauna šķiršanās.

2.Pēc šķiršanās, ja arī tā ir bijusi paša ierosināta, tomēr ir nepieciešams emocionāli atpūsties no notikušā un pabūt tikai ar sevi un savām domām.

3.Esot attiecībās cilvēkiem nereti pietrūkst laikam pašiem sev un tikai savām vēlmēm. Laiks īsi pēc šķiršanās ir ārkārtīgi piemērots, lai kaut nedaudz padzīvotu egoistiski.

4.Nemaz tik retas nav situācijas, kad cilvēki pēc šķiršanās nomierinās, apdomājās un saprot, ka ar lēmumu šķirties ir krietni vien pārsteigušies. Un saiet atpakaļ kopā. Iesāktas jaunas attiecības šādā gadījumā varētu dzīvi atkal krietni vien sarežģīt.

5.Cilvēki piesaista enerģētiski sev līdzīgos. Ja pēc šķiršanās jūtamies izsisti no līdzsvara un emocionāli nelīdzsvaroti, diez vai būtu vēlams veidot attiecības ar otru tādu pašu cilvēku. Labāk nedaudz nogaidīt, atgūties. Satikt brīnišķīgu, veselīgi domājošu partneri un kopā veidot jaunu, skaistu dzīvi.

Skaties arī video uz uzzini Ievas Adamss viedokli par to, kāpēc uzreiz pēc šķiršanās nevajadzētu mesties jaunās attiecībās

Noderīgi:

Pieci pamatoti iemesli šķirt attiecības

Indra Salcēviča atklāti runā par savu šķiršanos

Olga Kambala stāsta par savu vecāku šķiršanos

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...