Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 labākās vietas, kur uzņemt bildes Rīgā

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Skaistākais foto, lielākais “patīk” jeb like skaits facebook un Instagram un sekotāju atzinība komentāros par izcili izvēlētu bildes uzņemšanas fonu, kā arī popularitāte sociālajos tīklos – par to mūsdienās priecājas katrs, kurš ar viedierīcēm un sociālajiem tīkliem ir uz “tu”. Lai palīdzētu iegūt apkārtējo simpātijas, pastāstīsim par 5 labākajām vietām Rīgā, kur uzņemt fotogrāfijas.

Doma laukums

Neatkarīgi no vietas, kur izvelēsies nostāties, Doma laukuma fons ir skaists uz visām pusēm – vai tās būtu kāds hostelis Doma laukuma novārtē vai bārs, kurā pilns ar ārzemniekiem, arhitektūra, ieliņas un ēku fasāžu krāsojums padara par neatvairāmu šo vietu ikvienam, kas vēlas uzņemt labu foto. Turklāt, ja Doma laukumā notiek kāds tirdziņš vai urbāna mākslas izstāde – attēla uzņemšanas procesu varēsi papildināt ar kultūru vai kādu gardumiņu, kas priecēs divtik daudz.

Konventa sēta

Konventa sēta ir apslēpts Vecrīgas dārgums – vairāku ieliņu skauta un Jāņa sētas sētā paslēpusies, atrodas Konventa sēta, kas ir gluži kā mazs ciematiņš pašā Rīgas sirdī. Mazās ieliņas un krāsainās ēku fasādes padara šo vietu par īpaši fotogēnisku. Jāsaka, ka reti kurš stūris šeit nederēs fotogrāfijai – atrodi mīļākā toņa sienu vai vienmuļāko stūrīti aiz kādas ēkas, un uzņem satriecošu fotogrāfiju!

Arkādijas parks

Arkādijas parks, kas atrodas Daugavas kreisajā krastā, blakus Torņakalna stacijai, sevī iemitinājis pasakainu un hipsterīgu auru. Lai gan ainaviskais parks nav liels, tajā atrodas divi tiltiņi, kas bildēm liek izskatīties maģiski, turklāt zem viena no tiem izveidots neliels ūdenskritums. Gandrīz cauru gadu dīķī redzamas pīles un citi putni, kas labprāt pavada savas dienas šeit kopā ar vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem, kas devušies uz parku katrs sava nodoma vadīti.

Tallinas ielas kvartāls

Tiem, kuri vēlas savās bildēs parādīt urbāno pilsētvidi, iesakām izvēlēties Tallinas ielas kvartālu, kuram piekļūt iespējams no Tallinas ielas 10 vai Miera ielas 34. Kvartālā atrodas kultūras telpa “Tu jau zini Kur”, kur norisinās dažādi pasākumi, koncerti un izstādes, pagalmu rotā vairākas ēkas, kas saglabājušas vēsturisko šarmu un izkrāšņotas ar dažādiem grafiti mākslas darbiem.

Tallinas ielas kvartāla viducī atradīsi vairākas vietas, kur apsēsties, tiesa gan, tā kā atradīsies urbānā vidē, tie nebūs viss parasti krēsli, bet gan koka paletes, kas arī piedod zināmu skaistumu un unikalitāti fotogrāfijām.

Andrejosta

Andrejosta ir vieta, kurā –

  • ·Atradīsi dažādus viengabalainus un vienkrāsainus fonus, ja nostāsies pie kādas no ēkām, kas atrodas pašā Andrejostas sākumā
  • Pavērsies skats uz tirdzniecības ostu, ceļamkrāniem, konteineriem un, ja paveiksies, kādam kravas kuģim
  • Varēsi nobildēties uz mola, kura malās parasti sastājušies zvejnieki, kuri no saules lēkta līdz pat rietam pacietīgi makšķerē
  • Tiksi pie skaistākās saulrieta bildes Rīgā

Ja nevari izvēlēties – dodies uz visām vietām, lai pats savām acīm vari pārliecināties, par katras vietas šarmu. Domāsi – kāpēc sarakstā nav Krāmu iela, kuras galā paveras fotogēniskais “1221” restorāns ar zilo fasādi, vai Alberta iela, ar jūgendstila ēkām? Tāpēc, ka oriģināls ir labāks par to, kas visiem jau ir, tāpēc steidz uzņemt bildes pirmais!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...