Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 lietas, kas uzņēmumiem jāņem vērā, iegādājoties paletes

Paletes, Image by Francesco Romeo from Pixabay

Paletes, Image by Francesco Romeo from Pixabay

Lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku, kas nodarbojas ar preču ražošanu, ir svarīgi atrast pareizos materiālus, ar kuriem strādāt, lai gūtu panākumus. Viena no svarīgākajām lietām, kas būs jāiegādājas, lai šāds bizness darbotos efektīvi ir koka paletes. Paletes vairumā uzņēmumiem nodrošina ērtāku un drošāku preču pārvadāšanu, pārvietošanu un uzglabāšanu. Pirms palešu iegādes un lietošanas jāņem vērā vairāki faktori: uz kurieni tiks sūtīta krava, produkta svars, paletes mūža ilgums, iekārtu saderība ar paletēm un palešu piegādes iespējas.

Uz kurieni tiks sūtīta krava

Ja uzņēmuma produkti tiek sūtīti uz ārzemēm, ir nepieciešamas termiski vai ķīmiski apstrādātas paletes, lai pārvadāšanas laikā pasargātu no pesticīdiem, pelējuma vai puves. Paletēm jābūt pietiekami labi noturīgām pret dažādu ārējo faktoru iedarbību.

Piegādājamā produkta svars

Noteikti jāpievērš uzmanību, cik lielu svaru spēj izturēt ražotāja palete un nevajadzētu pārkāpt šo svara robežu. Nereti palešu ražotāji tiek vainoti pie tā, ka paletes lūzt un prece tiek sabojāta, bet galu galā izrādās, ka paletes tikušas noslogotas ar krietni lielāku svaru, nekā tās ir paredzētas, līdz ar to šis ir būtisks faktors, ko vērts ievērot, ja vien uzņēmumam rūp sava prece.

Paletes paredzamais mūža ilgums

Vai paletes izturēs ekstrēmus pārvadāšanas un apstrādes apstākļus vairākkārt, vai arī to izmantos tikai vienu reizi? Ir jāņem vērā šie faktori un jāizvēlas kvalitatīvi izgatavotas paletes, kas ir izturīgas gan pārvadāšanai, gan uzglabāšanai. Kvalitatīvas koka paletes kalpo pietiekami ilgi un labi, lai tiktu izmantotas vairākkārt, kas ļauj ietaupīt naudu uz palešu iegādi.

Iekārtu saderība

Vai paletes tiks pārvietotas pa konveijeru vai citu automatizētu noliktavas sistēmu uzņēmumā? Palešu mērķis vai loma attiecībā pret automatizētām sistēmā, ieskaitot iekrāvējus vai palešu domkratus, palīdzēs noteikt pareizu palešu izmēru un veidu. Jau laicīgi jāpārliecinās, ka palešu izmēri atbildīs paredzamajām darbībām ar paletēm.

Atbilstošs palešu piegādātājs

Lai gan daudzi palešu piegādātāji var palīdzēt izvēlēties paletes, pamatojoties uz iepriekš minētajiem faktoriem, apsver, vai viņi var piedāvāt nepārtrauktu sadarbību un nepārtrauktu izvēlētās paletes piegādi. Bieži vien vajadzības rodas negaidīti, un uzņēmumiem var būt neplānots, liels pieprasījums pēc paletēm. Noteikti sadarbojies ar pakalpojumu sniedzēju, kas var nodrošināt piegādi īsā laikā. Meklē arī pakalpojumu sniedzēju, kas var palīdzēt efektīvi pārvaldīt savu palešu krājumus, lai nekad nebūtu jāuztraucas par palešu trūkumu.

Protams, šie pieci faktori katrai organizācijai atšķiras. Sāc diskusiju ar vēlamo palešu speciālistu - sazinies ar Interpalet jau šodien!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...