Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 priekšrocības, ja pārvācoties izmanto pārvākšanās servisa pakalpojumus

Pārvākšanās serviss, foto - Komanda 24

Pārvākšanās process bieži vien izrādās daudz sarežģītāks un laikietilpīgāks, kā sākumā ir šķitis. Izmantojot pārvākšanās servisa pakalpojumus pārvācoties, ir lieliskas priekšrocības. Lūk, kādas tās ir!

Pārvākšanās ir daudz efektīvāka

Iedomājies, cik daudz mantu ir jāsapako, ja pilnībā pārvācas uz jaunu dzīvesvietu – katra krūzīte, katrs apģērba gabals, mēbeles un viss pārējais. Piesaistot pārvākšanās servisu, Tu vismaz divtik ietaupīsi savu laiku, turklāt nebūs jāmeklē risinājumi, kā visu pareizi iepakot, lai pārvestu mantas nesabojātas pārvākšanās procesā.

Izmaksu ziņā arī efektīvs risinājums

Piesaistot pārvākšanās servisu, iespējams pieturēties pie saprātīga budžeta. Kā nekā – laiks ir nauda. Tavs patērētais laiks tiek krietni ietaupīts, turklāt pārvākšanās servisa pakalpojumos iekļautas arī iepakošanas materiāla un transportēšanas izmaksas, kas nereti pašam pārvācoties iznāk krietni lielākas.

Pārvākšanās servisam piemēroti instrumenti mēbeļu demontāžai un montāžai

Katra mēbele, pat santehnikas lietas prasa atbilstošus instrumentus, lai tās demontētu un montētu. Ja ikdienā nedarbojies ar attiecīgajiem instrumentiem, visticamākais, Tev to mājās nebūs. Neiet runa par vienu skrūvgriezi – tāds, iespējams atradīsies, tomēr ar to vien nepietiek, bet lai iegādātos patiešām visus instrumentus, kas nepieciešami demontāžai un montāžai gan mēbelēm, gan citām lietām, atkal jau atgriežamies pie papildus finansiāliem izdevumiem, kas Tev būtu jāiegulda.

Pārvākšanās servisa darbinieki prot demontēt un montēt

Pat ja izlemsi iegādāties visus nepieciešamos instrumentus lietu demontāžai un montāžai, ar to viss nebeidzas. Arī šīs divas darbības prasa gana pieredzējušu prasmi, lai viss tiktu izjaukts un salikt atpakaļ precīzi un izturīgi. Turklāt viss jāizdara tā, lai nerastos bojājumi.

Tev nav jādara tas vienam un jādomā par transportu!

Vienam pārvākties ir ļoti grūti. Toties pieaicinot palīgā radus, draugus vai kolēģus, tiek patērēts arī viņu laiks un enerģija. Turklāt nav jādomā par piemērotu transportu, ar ko visu nogādāt no punkta A līdz punktam B!

Ja Tev laiks pārvākties un vēlies ietaupīt savu laiku, naudu un padarīt šo procesu sev daudz mierīgāku, pieaicini “Komanda 24”! Tā ir profesionāla, pieredzējusi un rūpīga komanda, kas sniedz pārvākšanās servisa pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem, ražošanas uzņēmumiem un birojiem Tev izdevīgā dienā un laikā gan Latvijā, gan visā Eiropā. Visas detaļas iespējams izrunāt bezmaksas konsultācijā un sastādīt arī izdevīgāko un ekonomiskāko izmaksu plānu. “Komanda 24” gan demontēs un samontēs, gan iepakos, transportēs un radīs arī citus risinājumus, saistītus ar pārvākšanos!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...