Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

5 sirsnīgas labdarības akcijas, kur iesaistīties pirms Ziemassvētkiem

Labdarības akcijas Ziemassvētkos (Image by Jason Goh from Pixabay)

Labdarības akcijas Ziemassvētkos (Image by Jason Goh from Pixabay)

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks un tā vien šķiet, ka tieši Ziemassvētkos ikkatrs dāvināšanas prieku izjūt daudz reiz lielāku kā jebkurā citā mēnesī. Lai šo prieku vēl vairāk pavairotu, aicinām šogad parūpēties par dāvanām ne tikai tuvākajiem, bet iesaistīties arī labdarības akcijās. Lūk, tikai dažas no labdarības akcijām, kur vari ņemt dalību, iepriecinot kādu Latvijā tieši pirms sirsnīgākajiem gada svētkiem tieši ar to, kas viņam visvairāk nepieciešams.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” bērnu veselībai

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau trīspadsmito reizi un, lai piepildītu brīnumu – uzlabotu bērnu veselību - kopumā ir nepieciešami 293 248 eiro. Šie līdzekļi nepieciešami Marijai (4 gadi), Robijam (5 gadi), Markam (4 gadi), Elizabetei (7 gadi), Demjanam (4 gadi), Vadimam (7 gadi) un vēl 107 bērniem visā Latvijā, kuri vēlas patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un – kas ir pats galvenais – būt laimīgi un veseli.

Labdarības maratons “Dod pieci!” cīņā ar vardarbību ģimenēs

Šogad labdarības maratons “Dod pieci!” sāksies 3.decembrī, kad par minimālo ziedojumu 5 eiro apmērā varēsi noklausīties sevis izvēlētu dziesmu radio, bet jau tagad ziedot.lv mājas lapā vari veikt ziedojumu jebkurā apmērā. Maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, sniedzot finansiālu atbalstu galvenokārt sievietēm un bērniem, kas grib izrauties no apburtā loka – aiziet no vardarbīgām attiecībām –, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ.

Projekts " Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020", iepriecinot kādu sociālā aprūpes centrā dzīvojošo

Jau septīto reizi notiek sociālā uzņēmuma “Eņģeļa pasts” organizētais projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020", kuras mērķis ir sociālās un emocionālās labklājības veicināšana. Sagatavo pārsteiguma dāvaniņu 20 EUR - 30 EUR vērtībā ar dažādām lietām un šajos Ziemassvētkos uzdāvini prieku kādam sociālā aprūpes centrā dzīvojošajam.

Akcija “Zvaigzne austrumos” bada cietēju atbalstam

Katru gadu norisinājās akcija “Zvaigzne austrumos”, kuras laikā cilvēki Latvijā tika aicināti iegādāties un savā kurpju kastē iesaiņot Zvaigznes dienas dāvanas bērniem, kuri dzīvo kara darbības cietušajos rajonos. Ņemot vērā Covid-19 radītās pandēmijas apmērus un tā ietekmi uz pārtikas rezervēm šajos reģionos, šogad “Zvaigzne austrumos” norit citādāk. Rotaļlietu un saldumu vietā cilvēki tiek aicināti ziedot naudu, lai par to varētu iegādāties tik ļoti nepieciešamo pārtiku šajos reģionos dzīvojošajiem. Pastāv reālas bažas, ka tajos reģionos no Covid-19 ieviesto ierobežojumu izraisītā bada nomirs vairāk cilvēku nekā no paša Covid-19.

Ziedo dzīvnieku patversmēm ķepaiņu labsajūtai un priekam

Mūsu palīdzība ir nepieciešama arī četrkājainajiem draugiem, kuri dažādu iemeslu dēļ palikuši bez saviem saimniekiem un savām mājām. Svētku laikā neaizmirsti par tiem, tāpēc iegādājies barību, segas, pledus, kaķu smiltiņas un citas dzīvnieku patversmēm nepieciešamas lietas un dodies uz sev tuvāko dzīvnieku patversmi iepriecināt mazos ķepaiņus. Ziedo arī naudu, jo par to tiek iegādāts viss dzīvniekiem nepieciešamais, veikti veterinārie pakalpojumi un segti to uzturēšanās izdevumi. Kopā ar ģimeni varat pat doties uz patversmi un pieteikties suņu pastaigām vai kaķu samīļošanai, protams, pirms tam piezvanot un pārliecinoties, ka esošajā situācijā patversme to ļauj.

Atver savu sirdi citiem un laime par padarīto un līdzcilvēku prieku dāvās visdziļāko prieku arī tev pašam. Esam simtprocentīgi pārliecināti.

Vairāk par dāvanām un dāvināšanas prieku lasi šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...