Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

7 pikantas Ziemassvētku dāvanas pieaugušajiem

Photo by Jared Sluyter on Unsplash

Photo by Jared Sluyter on Unsplash

Vēlies uzdāvināt savai otrai pusītei ko īpašu un neparastu, ar “savu rozīnīti”? Pikantu asumiņu var piešķirt arī ierastām ikdienas lietām, kas noteikti noder kā lieliska dāvana arī Ziemassvētkos! Turklāt, ja to pasniedz skaists vīrietis sarkanā frakā vai iekārojama Sniegbaltīte, pikanta Ziemassvētku pieskaņa garantēta!

Karstasinīgs kalendārs

Vai esi iedomājies, ka praktiskais kalendārs var būt arī iemesls “uzkarsēt asinis”? Kur vēl labāku veidu, kā likt atcerēties par sevi katru dienu! Turklāt, ja esi pietiekami drosmīgs vai drosmīga pasniegt sevi 12 dažādos pikantos veidos un rakursos, esi drošs, ka šis būs tas personalizētais kalendārs, kas nemūžam netiks likvidēts gadam beidzoties!

Pikanta grāmata

Izcils veids, kā izrādīt savas jūtas un vēlmes, ir drukātā veidā. Grāmata, kā zināms, ir zelta vērta jau no tās rašanās laikiem. Un kas var būt vēl patīkamāks, ja tā ir veltīta īpaši Tev? Vai tā satur romantisku mīlestības stāstu vai pikantu dzeju, variācijas domu lidojuma uzlikšanai uz papīra ir neizmērojamas! Neaizmirsti, ka arī fotogrāfijas ir saglabājamas drukātā veidā! Ko teiktu, ja dāvanā pasniegtu īpaši otram cilvēkam veltītu fotogrāmatu?

Galda spēle azartiskiem vakariem

Spēlēšanās kāre nekad nebeidzas! Kad izaugam no bērnu dienu rotaļām, mēdzam spēlēt pikantās pieaugušo spēlītes. Azarts ir tas, kas pavada cilvēkus visa mūža garumā, tas aizrauj, un sacensību gars kūsā par iespēju iegūt balvu! Arī attiecībās šo spēļu aizrautību uzturēt ir ne tikai nepieciešams, bet ļoti aizrautīgs pasākums. Galda spēļu spēlēšana divvientulībā var atklāt otrās personas ne tikai inteliģenci un prāta spējas, bet arī visu citu, kas likts uz spēles!

Iespēja pacelties spārnos

Vai vēlies dot otram iespēju pacelties spārnos? Tas ir pavisam reāli! Turklāt lidojumi pieejami tik dažādos veidos! Gan emocionāli, gan fiziski gaisā pacels gaisa balons, deltaplāns un paraplāns, bet ar kājām pie zemes lidojumā var palikt apmeklējot lidmašīnas simulatoru un 5D kino lidojumu.

Emociju izlāde vīrišķīgā vidē

Emocijas ikdienā uzkrājas, jo sevišķi negatīvās. Lai tās nebūtu traucēklis sev un apkārtējiem, visiem zināms fakts, ka tās ir jāizlādē. Un kur gan vēl labāks veids, kā izlikt šīs emocijas un saspringumu, ja ne īsti kaujinieciskā veidā? Kaujas imitāciju spēle ir labākais veids, kā izlādēt emocijas, šādu dāvanu Ziemassvētkos un ne tikai novērtēs katrs vīrietis! Arī sievietēm nepieciešama emociju izlāde, turklāt vēl var apšaubīt, kuram dzimumam tas vajadzīgs ikdienā vairāk? Šis būtu lielisks veids, kā kopīgi izlikt savas domstarpības attiecībās ārpus mājas īpaši drosmīgiem pāriem.

Kopīgs SPA apmeklējums

Gan romantiska, gan veselīga dāvana mīļotajam cilvēkam noteikti ir SPA procedūru un pirts apmeklējums. Kopīgi baudāmas SPA un pirts procedūras apvieno relaksāciju ķermenim un garam kopā ar vērtīgi un veselīgi pavadītu laiku, kas noteikti paliks atmiņās. Dažāda veida masāžas, pirts apmeklējumi un ūdens procedūras vērtīgas ikvienam, tādēļ tā ir viena no dāvanu izvēlēm, ar kuru nekad nevar “nošaut greizi”.

Romantiska atpūta viesu namā

Lai tiktu prom no ikdienas rutīnas, labākais veids, kā to panākt, ir dodoties romantiskā atpūtā uz vietām, kas ir tuvāk pie dabas. Patiešām lieliska dāvana ir kopīga laika baudīšana viesu namā. Tas labs veids, kā apvienot miermīlīgu atpūtu ar dabu un pirti, un citiem viesu nama piedāvājumiem. Turklāt, tie ir dažādās vietās, kas ir lielisks iemesls arī doties nelielā tūrisma braucienā.

Citas Ziemassvētku dāvanu idejas: