Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

8 iemesli kāpēc izvēlēties štaketa žogus no “Aluzinc” materiāla

www.irvarti.lv

www.irvarti.lv

Izvēloties jaunu žogu vai domājot par vecā nomaiņu, vēlamies, lai žogs vienlaicīgi pildītu vairākas funkcijas - drošība, estētiskums un privātuma nodrošināšana. Ne mazāk svarīga ir arī vajadzībām atbilstoša materiāla izvēle - cik bieži būs jāatjauno tā krāsojums, cik ilgmūžīgs tas būs, kā tas piestāvēs mājai un iederēsies kopējā ainavā. Tāpat jādomā par to, lai izdotos iekļauties budžetā.

Štaketa žogi jeb žogi no profilētiem metāla dēlīšiem būs piemērota alternatīva koka dēļu un metāla žogiem, pateicoties to izturībai, ilgajam kalpošanas periodam un augstajai spējai pretoties korozija izraisītiem bojājumiem.

Kas ir “Aluzinc” materiāls?

Tas ir auksti velmēts cinkotais tērauds ar metāla pārklājumu, kas sastāv no alumīnija (55%), cinka (43,4%) un silīcija (1,6%). “Aluzinc” materiāls ir piemērots, lai no tā izgatavotu jumta segumus, notekcaurules, žogus, māju karkasus, garāžu durvis, dārza nojumes un dūmvadus. Tas ir formējams, metināms, piemērots krāsošanai un īpaši noturīgs pret koroziju un ārējās vides ietekmi. “Aluzinc” materiāls ir 2-6 reizes izturīgāks par parasto cinkoto pārklājumu.

Kāpēc izvēlēties štaketa žogus no “Aluzinc” materiāla?

  • Nebūs nepieciešams žogu pārkrāsot, jo metāla dēlītis jau ir krāsots no abām pusēm;
  • Krāsu izvēle pieejama atbilstoši RAL gammai;
  • Tiem ir estētisks izskats;
  • Salīdzinoši zemas uzstādīšanas izmaksas;
  • Viegli transportējams;
  • Plašā izmēru izvēle un iespēja izgatavot arī netipiskus izmērus;
  • Viegla montāža;
  • Tie ir ilgmūžīgi;

SIA “BalkanCom” ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi, kura iegūta veiksmīgi piemeklējot un realizējot risinājums atbilstoši katra klienta vēlmēm un situācijai. “BalkanCom” piedāvā uzstādīt paceļamos, bīdāmos un veramos garāžu vārtus, ruļļu vārtus, vārtu automātiku un vadības sistēmas, žogus un sētas, alumīnija atvāžamos tiltiņus un izlīdzinošās platformas, kā arī žalūzijas un aizsargžalūzijas.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...