Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita ir šokēta par neliešiem, kuri "uzvārās" uz bēgļu rēķina

Agrita un Katrīna Bindres, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita un Katrīna Bindres, 1188 Play ekrānšāviņš

Laikā, kad šķiet, ka visi pasaules godprātīgie cilvēki sadodas rokās, lai kā vien var brīvprātīgi palīdzētu Ukrainai un tās cilvēkiem, kuri bēg no kara šausmām, tomēr atrodas arī nelieši, kas ne vien izmanto iespēju nopelnīt uz nelaimīgo bēgļu izmisuma rēķina, bet pat viņus bez sirdsapziņas pārmetumiem piekrāpj. Šādu šokējošu patiesību uzzinājusi arī Agrita Bindre – Blumenaua, četru bērnu māmiņa, kura kopā ar māsu Katrīnu jau otro reizi devušās palīdzības braucienā uz Ukrainas pierobežu.

“Tas ir prātam neaptverami, ka kāds atļaujas šādi rīkoties – “uzvārīties” uz bēgļu rēķina. Turklāt bieži vien viņi pat tiek piekrāpti – starpnieks paņem naudu par nogādāšanu līdz robežai, bet neierodas, vai arī izlaiž cilvēkus kaut kur meža vidū. Tā nauda, ko viņi prasa – pusotrs, divi tūkstoši dolāru, ukraiņiem ir milzu summa, faktiski visi ietaupījumi. Bet protams, ka cilvēki ir izmisumā, atdos jebko, lai paliktu dzīvi” – ar sāpēm balsī stāsta Agrita raidījumam “Ģimene burkā”.

“Visgrūtāk ir skatīties, kā nāk lielas grupas cilvēku ar mazajiem zīdainīšiem. Kad tu saproti, cik ilgi viņi ir gaidījuši uz robežas, cik tālu nākuši kājām .. tad iekšā viss sagriežas” – piebilst Katrīna.

Zemāk skaties 1188 Play video, ar Agritas reportāžu no Ukrainas – Polijas robežas.

Skatieties arī:

Agrita dodas palīdzēt Ukrainas bēgļiem

Neizmantojiet sintētiku - derīgi ieteikumi maskēšanās tīklu darinātājiem

Uģis Kuģis dzimšanas dienā dāvanu vietā lūdz ziedot Ukrainai


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...