Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita izmisusi - visi zobārsti atsaka akūti nepieciešamu palīdzību

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Enerģiskās raidījuma “Ģimene burkā” varones Agritas Bindres ģimenē gadījusies nelāga problēma – dēliņam Markam apsāpējies zobs. Agrita steidz apzvanīt visas Jelgavas zobārstniecības, bet te nu saskaras ar problēmu, par kādas eksistenci līdz šim pat nebija iedomājusies – izrādās, ka sarunāt steidzamu bērna vizīti pie zobārsta līdzinās tuvu vai neiespējamai misijai!

Aizbildinoties ar lielo noslogojumu, Agritai atsaka viens pēc otra .. daži pat kā tuvāko pieejamo laiku piedāvā nākamā gada janvāri!

“Es patiešām nebiju domājusi, ka akūtu sāpju gadījumā aizvest bērnu pie zobārsta faktiski nav iespējams! Apzvanīju 12 vietas Jelgavā, nekā .. Protams, pastāv iespēja arī braukt uz Rīgu, bet tomēr domāju, ka pilsētā vajadzētu būt vismaz vienai vietai, kas specializējas tieši akūtiem gadījumiem. Es saprotu, pieaugušais var paciesties, iedzert zāles .. bet ko darīt ar bērnu? Kā viņam to visu paskaidrot? Tas ir briesmīgi ..” savā sāpē dalās izmisusī māmiņa.

Vai un kā sāpošā zoba jautājumu izdevās atrisināt, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Agrita izrāda jauno, plašo ģimenes mājokli

Agritu sāpina bijušā vīra attieksme pret bērniem

Socionikas eksperte par Agritas attiecību izredzēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...