Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita plāno pārsteiguma vizīti pie jaunā mīļotā Vācijā

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Pēdējā laikā vairāk ir dzirdēts par apsviedīgās raidījuma “Ģimene burkā” varones Agritas Bindres ekstravagantajām aktivitātēm un nedienām tepat Latvijā, taču sen nekas nav dzirdēts par viņas gados jauno kavalieri Jāni, kurš devies peļņā uz Vāciju.

Arī pati Agrita raidījumā atzīst, ka saziņa ar mīļoto nevedas tik raiti kā iepriekš un attālums acīm redzot attiecībām nav nācis par labu. Agritas intuīcija sāk attiecībās saskatīt šaubu ēnu, tādēļ top drosmīgs plāns – negaidīti apciemot Jāni pašai, lai visas neskaidrības atrisinātu “uz vietām”.

Arī pats ceļojums solās būt piedzīvojumiem pilns. Agrita tajā dosies kopā ar savu dažādām avantūrām vienmēr gatavo māsu Katrīnu, pievienoties grasās arī Jāņa māsa. Un te pats labākais – meitenes uz Vāciju plāno braukt ar noīrētu kemperi, lai pa ceļam var droši apstāties, apskatīt un izbaudīt arī citas vietas, lieki nesatraucoties par naktsmājām.

Māsas ir priecīga satraukuma pārņemtas, talkā nāk modernās tehnoloģijas un plāni iegūst jau pavisam konkrētas aprises. Vai aizraujošā ideja tiešām īstenosies un kā māsām ceļojumā klāsies – to droši vien uzzināsim nākamajās “Ģimene burkā” epizodēs.

Skatieties arī:

Jānis pārsteidz Agritu ar negaidītu ierašanos viņas dzimšanas dienā

Agritas kavalieris meiteņu ballītē sajūtas lieks

Agrita šaubās, vai Jānis spēs uzņemties atbildību par tik lielu ģimeni

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...