Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita uzskata, ka iepazīšanās Tinderī ir pilnīgi bezcerīga

Agrita un Magone, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita un Magone, 1188 Play ekrānšāviņš

Par populāro iepazīšanās vietni Tinder ir dzirdētas visai pretrunīgas atsauksmes. Esot pat pāri, kas tur ne tikai veiksmīgi iepazinušies, bet arī izveidojuši ģimeni. Agritai Bindrei no “Ģimene burkā”, kura bijusi tur reģistrējusies 8 mēnešus, gan ir daudz neglaimojošāki secinājumi: ”Nekā tur nav, pilnīgs bezceris. Tur cilvēki saliek bildes, kas galīgi neatbilst realitātei, tēlo to, kas nav un gaida tikai izklaidi un gultas priekus jau pirmajā randiņā. Neko nopietnāku.”

Raidījuma “Vakariņš ar savējiem” meiteņu ballītē viņa arī tuvāk “apgaismo” Magoni Šutovieni, kurai par šādu servisu līdz šim nebija ne jausmas: “Nu tur ir tā – ja čalis patīk un der, bīdi bildīti pa labi, ja neder – pa kreisi … Man bija šādi – neder, neder, neder .. varbūt, bet tomēr nē .. Un tad, kad kādam tomēr uzraksti, viņš grib visu fiksi, fiksi .. sazvanāmies WhatsUp .. bet tur jau tā bilde pavisam cita, filtru jau tur nav! Nu nē, nē .. Dzīvajā vajag iepazīties! Aiziet uz Vecrīgu kārtīgu ballīti iegriezt!”

Un ko par iepazīšanos internetā domājat jūs? Vai šajā loterijā ir iespējams izvilkt pilno lozi?

Skatieties arī:

Zīlniece iesaka Agritai atjaunot attiecības ar bijušo vīru

"Vakariņa" dāmas apspriež, kādam būtu jābūt Magones nākamajam vīram

Šovu zvaigznes ar savu izturēšanos aizvaino "Vakariņa" namamāti


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...