Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritai "visā krāšņumā" atklājas situācija ar Esteres skolas parādiem

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Vērīgākie pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” vērotāji jau būs pamanījuši, ka pēdējā laikā mazliet saasinājušās attiecības Agritas un viņas pusaugu meitas Esteres starpā. Viens no šo domstarpību iemesliem ir Esteres vājās sekmes skolā.

Tā kā meitenei šogad jākārto 9.klases izlaiduma eksāmeni, lieta ir pietiekoši nopietna, un nu ir nonācis pat tik tālu, ka abām nākas piedzīvot situāciju, kādu sev pat ļaunākajos murgus negribētu it neviens skolēns un viņu vecāks – meita un māte ir izsauktas uz pārrunām direktores kabinetā. Tur atklājas, ka, kā smejies, nav nemaz tik traki, ir vēl trakāk! Par daļu no Esteres iekavētajiem pārbaudes darbiem un nesekmīgajiem vērtējumiem Agrita jau ir bijusi informēta, taču nu izrādās, ka to ir vēl vairāk, un ir arī daudz kavētu stundu.

Esterei būs pamatīgi jāsaņemas, lai visus parādus nokārtotu un tiktu pielaista pie eksāmeniem. Pati pusaudze uz situāciju raugās visai optimistiski – tie darbi nemaz neesot tik grūti.

Ko par Bindru ģimenes skolas nedienām domājat jūs? Vai viss beigsies godam? Noskatieties šo video un izdariet savus secinājumus!

Skatieties arī:

Estere sadusmojas, jo Agrita grib kontrolēt viņas sekmes

Agrita un Estere saplēšas par suņuka aprūpes pienākumiem

Mēģinājums palīdzēt meitai krievu valodas apguvē noved Agritu līdz smieklu lēkmei


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...