Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritas meita Estere piedzīvo saviļņojošu tikšanos ar savu elku

Estere Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Estere Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju realitātes šovu skatītāji jau labi iepazinuši apņēmīgo četru bērnu māmiņu Agritu Bindri - Blumenauu no realitātes seriāla “Ģimene burkā”, taču pēdējā laikā tā vien šķiet, ka par īstu kameru un publikas mīluli aug arī viņas vecākā meita Estere, kas televīzijas zvaigznes karjeru uzsākusi jau agrā bērnībā, filmējoties muzikālo ģimeņu šovā “Dziedošās ģimenes”.

Arī pusaudzes dzīvē netrūkst ievērības cienīgu notikumu. Tikusi pāri vilšanās rūgtumam par patēva ignoranci, un piedaloties vēl vienā šovā – “Vakariņš ar savējiem”, Estere pavisam necerēti piedzīvo priecīgu pārsteigumu. Meitene jau sen lolojusi sapni reiz kļūt par aktrisi, bet te – pēkšņi radusies iespēja klātienē tikties ar savu elku – harizmātisko Leldi Dreimani.

Estere ir aizkustināta līdz asarām, un tikšanās prieku vēl vairāk pastiprina ne tikai Leldes atvērtā un sirsnīgā izturēšanās, bet arī atklāsme, ka arī pati Estere jau ir kļuvusi atpazīstama un viņas gaitām “Ģimenē burkā” seko līdzi pat slavenā aktrise.

Kā tālāk izvērtās abu jauki iesākusies draudzēšanās, uzziniet, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Bindru ģimenes atmiņas par "Dziedošo ģimeņu" šovu

Jānis savos apsveikumos jau atkal ignorējis Esteri

Agrita mudina Esteri pirms eksāmeniem saņemt sevi rokās

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...