Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritas stila pērles pavasarim

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Kura sieviete gan negribētu sagaidīt pavasari par daudziem kilogramiem vieglāka? Tas izklausās gandrīz vai pēc skaista sapņa, tomēr Agritai Bindrei – Blumenauai, pateicoties visas ziemas garumā pieliktajām pūlēm tā ir kļuvusi par realitāti.

Uz tik pacilājošas nots iepirkšanās ir tīrais prieks, un tieši to arī Agrita dara – kopā ar māsu Katrīnu dodas uz apģērbu veikalu ienest jaunas vēsmas Agritas vasaras sezonas garderobē. Katrīna, kura šoreiz stila konsultantes lomā, iesaka māsai uzdrīkstēties pielaikot jaunas krāsas un siluetus, kādiem Agrita līdz šim metusi līkumu. Rezultāts ir satriecošs – TV kameru un “Ģimene burkā” skatītāju acu priekšā uzplaukst pavisam cita sieviete – koša, stilīga, eleganta.

Redzams arī, cik ļoti šāds kopīgs “māsu laiks” tik sievišķīgā nodarbē kā iepirkšanās nāk par labu Agritas un Katrīnas attiecībām, kuras Agritas nu jau šķirtās laulības laikā bija stipri panīkušas. Māsām gan ir mazliet atšķirīgi viedokļi par vasaras stilu un krāsu izvēli – Katrīnai pie sirds iet elegances simbols – baltais, kamēr Agrita vairāk sliecas uz kādu praktiskāku izvēli.

Pavasaris jau tūliņ klauvē pie durvīm, skaties 1188 Play video, kādas pavasara aktualitātes pielaiko Agrita un iedvesmojies arī Tu!

Skatieties arī:

Agrita atrāda satriecošos tievēšanas rezultātus

Agrita ar māsu kļuvušas par kaimiņienēm

Izrādās, ka abām Bindru māsām ir viens pielūdzējs

Žanna Dubska sniedz Agritai stila padomus


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...