Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aivo Oskis kļuvis vīrišķīgāks gan dzīvē, gan mūzikā

Aivo Oskis, 1188 Play ekrānšāviņš

Aivo Oskis, 1188 Play ekrānšāviņš

Jauniešu vidū populārais dziedātājs Aivo Oskis pēdējā laikā ir mazliet pamainījis savu vizuālo tēlu – tas kļuvis vīrišķīgāks. To pamanījušas arī daiļās dāmas no sarunu šova “Kad viņas satiekas”, kur simpātiskais skatuves mākslinieks šoreiz uzaicināts viesos.

“Jā, vienā brīdī es sapratu, ka esmu pieaudzis vīrietis, un man arī tādam gribas būt, nevis mūžīgajam puišelim. Kādreiz bija arī tas, ka dzīvoju dažādās vietās, pa daļai Anglijā, pa daļai šeit, un tas arī veicināju tāda kā bērnišķīgu nenopietnību – es nekur īsti neiesakņojos. Tagad man gribas savu dzīvi, savu biznesu, vienā vārdā – stabilitāti. Tas viss arī atspoguļojas gan manā tēlā, gan arī muzikālajā repertuārā” – tā savu jauno redzējumu paskaidro pats mūziķis, kura auditorija arī, starp citu, kļūstot nobriedušāka – tās vairākumu vairs neveido spiedzošas jaunāko klašu skolnieces.

Kādus virzienus savā muzikālajā karjerā Aivo plāno attīstīt turpmāk, ko jaunu pateikt klausītājiem – par to uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

"Citi zēni" un viņu skaļais pozitīvisms

Aivo Oska ģimenes tradīcijas

Atis Auzāns atklāj savas "mūžīgās jaunības" noslēpumu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...