Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aktieris Strads tā krāc, ka Amuna Davis nodomā – viņu apsēdis pats nelabais

Dāvis Ķimenis jeb Amuna Davis, 1188 Play ekrānšāviņš

Dāvis Ķimenis jeb Amuna Davis, 1188 Play ekrānšāviņš

Klāt “Četri uz koferiem” jaunā sezona, kurā ceļojumā uz Portugāli pošas iemīļotā seriālu un kino aktrise Evija Skulte un asprātīgais Valmieras teātra aktieris Imants Strads, kuriem pievienojušies šova iepriekšējās sezonas uzvarētāji - spilgtais drag-queen un make-up meistars Amuna Davis jeb Dāvis Ķimenis un attiecību speciāliste Anna Lieckalniņa.

Kā liecina publiskotais ieskats šova pirmajā sērijā, kas Tet+ skatāma jau šobrīd, pie 360TV skatītājiem nonāks sestdienas vakarā, četrotnei gājis varen jautri - ceļabiedri apmetušies dzīvoklī, kur tualete ir uz balkona, tērējuši naudu par transportu, kuru neizmantos un nokavē, šķiet, visu, ko var nokavēt.

Ja ceļojuma laikā Evija Skulte varēja jūsmot par harmonisku istabas biedreni Annas Lieckalniņas personā, kura netraucē naktsmieru, tad Dāvim šajā ziņā paveicās nedaudz mazāk. Viņš Portugālē dalījis istabu ar aktieri Imantu Stradu, kurš, kā izrādās – ir liels “krācējs.” Izteiksmīgā "zāģēšana", Dāvim nav ļāvusi aizvērt ne acu, turklāt radījušas aizdomas, vai tik te nav darīšana ar pašu nelabo. Nespējot izturēt kaitinošo troksni, Dāvis devies gulēt uz viesistabu, bet ko par šo situāciju domā pats “vaininieks”, uzzināsi 1188 Play sižetā!

Iemīļotā ceļojumu šova “Četri uz koferiem” jauno sezonu skaties kanālā 360TV, 1188 Play un Tet+

Skatieties arī:




Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...