Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Amuna Davis pilnīgi viens dodas svinēt dzimšanas dienu Taizemē

Latvijas populārākais ”Drag queen” Amuna Davis, īstajā vārdā Dāvis Ķimenis, atklāja, ka savu dzimšanas dienu šoreiz nolēma pavadīt viens, dodoties ceļojumā uz Taizemi. Savā Instagram viņš raksta: "Šis ceļojums ir labākais, kas varēja ar mani notikt! Dzimšanas dienā pilnīgi vienatnē dodos uz Taizemi - nezinu, ko darīšu - kur braukšu. . Es nokļuvu vienā no skaistākajām vietām pasaulē Maya Bay Phi Phi salā. Es esmu tik ļoti laimīgs, ka to izdarīju, un cik brīnišķīgus cilvēkus no visas pasaules satiku! #AmunaSquad es vēlos iedvesmot jūs darīt kaut ko vienatnē. Aizbraukt kaut kur, kur tu nekad neesi bijis. Tas dos tev tik daudz! Noteikti labākais ceļojums līdz šim! Paldies Taizeme!"

Izskatās, ka vienam to nosvinēt viņam tomēr neizdevās, jo draugu jaunajā vietā iegūts daudz.

https://www.instagram.com/p/CddXW7GPyZS/?utm_source=ig_web_copy_link

Noskaties arī Amuna Davis piedzīvojumos citā eksotiskā vietā - Tenerifē. Turp viņš devās kopā ar Instagram zvaigzni Yana Bruk, jūtūberi Edgaru Frešs un kantrī mūzikas izpildītāju Linitu Mediņu. Piedzīvojumi bija tikpat raibi kā pati kompānija!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...