Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Amuna Davis skaidro, kas īsti ir drag queen?

Amuna Davis, 1188 Play ekrānšāviņš

Amuna Davis, 1188 Play ekrānšāviņš

Iespējams, ka ir diezgan daudz cilvēku, kam nav īsti saprotams, ko nozīmē pēdējā laikā arvien biežāk dzirdamais apzīmējums “drag queen”. Kas tas ir – profesija, šova mākslas veids, seksuālā orientācija, pašizpausme, protesta forma? Lai viestu kaut kādu skaidrību šajā mazliet provokatīvajā jautājumā, sarunu šova “Kad viņas satiekas” dāmas viesos uzaicinājušas Latvijas populārāko šī žanra pārstāvi Amuna Davis jeb Dāvi Ķimeni.

“Ja mēģinām to definēt, drag queen ir mākslas veids, kurā ar drēbju, frizūru, make-up un citu stila triku, bet ne ķirurģisku operāciju palīdzību cilvēks uz brīdi pārvēršas pretējā dzimuma pārstāvī. Ja tas izdarīts pietiekoši filigrāni, augstā līmenī, atšķirība nav pamanāma, tie nav nekādi prasti “veči parūkās” – tā šo moderno trendu skaidro Dāvis.

Pašlaik var uzskatīt, ka drag queen savā veidā ir arī viena no Dāvja profesijām, jo ar uzstāšanos Amuna Davis veidolā viņš arī pelna naudu. Bet kā viņš līdz tam nonāca? “Es pirms dažiem gadiem dzīvoju Spānijā, Alikantē. No malas liekas – super, pasakaini, bet realitāte bija citāda. Es strādāju par frizieri, nopelnīju maz, un attieksme tomēr bija kā pret iebraucēju, nabaga emigrantu. Jutos vientuļi, un meklēju veidu, kā izpausties. Man labi padevās dažādas mākslinieciskas lietas – tērpu un parūku darināšana, make-up veidošana. Sākumā es tikai tā izgreznojies gāju uz ballītēm – lai dzīve interesantāka”.

Kādēļ par savu skatuves vārdu puisis izvēlējās tieši Amuna Davis, vai drag queen būšanai ir tiešs sakars ar homoseksualitāti, un citas interesantas nianses uzzināsit, noskatoties šo 1188 Play!

Skatieties arī:

Amuna Davis drag queen veidolā pārmāca nekaunīgus naktsklubu apmeklētājus

Amuna Davis sašutis par Tenerifes zoodārzā redzēto

Imants Strads asprātīgi atdarina Amunu Davis

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...