Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Kivičs ierodas savest kārtībā Magones sētu

Andris Kivičs un Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Kivičs un Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

"Avotiņu" saimniece Magone Šutoviene un muzikants Andris Kivičš – grūti atrast, kas šiem diviem cilvēkiem varētu būt kopīgs, izņemot vienīgi .. dalību pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”. Nu ir pienācis tas brīdis, kad abi tiekas arī klātienē, Magones mājā

Kiviču ģimenes efektīgā ierašanās BMW kabrioletā patiešām ir Holivudas cienīga, taču neba izrādīties viņi ir turp aicināti. Magonei padomā kāds nopietns darbs, kur vajag “riktīgu veci ar pautiem”, un Kivičš, viņasprāt, ideāli atbilst šim kritērijam. Viena no šīs ziemas vētrām nogāzusi pamatīgu bērzu, to nu vajadzētu ar motorzāģi sadalīt, aizvākt un atrast kokmateriālam labāku pielietojumu. Piemēram, no kāda gabala izveidot bērnu sēdeklīti.

Par pēdējo Kivičs, gan kļūst domīgs, neskatoties uz Norvēģijas meža darbos iegūto pieredzi: “Nu nezinu, neko tādu vēl neesmu darījis … neesmu tēlnieks. Es domāju, nu būs varbūt bērzs jānozāģē.”

Kā noritēja šī neparastā satikšanās, kurā tomēr dominēja pozitīva gaisotne, uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Vai Magonei beidzot izdevās izšķirties no Žaņa ?

Magone šķendējas par bedrainajiem lauku ceļiem

Kā Andris Kivičs uztur sevi formā ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...