Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Kivičs nesaprot, kāpēc viņu ienīst pilnīgi sveši cilvēki

Andris un Liene Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris un Liene Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Tā nu ir sanācis, ka mūziķis, bijušais grupas “Z-scars” līderis Andris Kivičs mediju, sociālo tīklu un “virtuves sarunu” vidē ir ne tikai viens no visvairāk apspriestajiem, bet arī – ienīstākajiem personāžiem.

Jau daudzus gadus esot šovbiznesā, tas mūziķim sen nav nekāds pārsteigums – nelabvēļi esot parādījušies līdz ar pirmajām “Z-scars” publiskām parādīšanās reizēm – interneta komentāros kritizēts ticis gan Andra izskats, gan dziesmas, kas tai pat laikā radio SWH topos ieņēmušas augstas vietas.

“Ko es nesaprotu pat pēc visiem šiem gadiem – kā mani var personiski ienīst pat cilvēki, kuriem ne tikai neesmu darījis neko ļaunu, bet pat neesmu saticis. Mēs ar Lieni esam saņēmuši arī draudu vēstules. Es domāju, un tas ir statistiski pierādīts, ka kādi 5 līdz 7 procenti cilvēku ir spējīgi dzīvē kaut ko sasniegt, uzsākt savus projektus un novest līdz galam. Pārējiem tad laikam atliek tikai apskaust” - savās pārdomās abi Kiviči dalās ar raidījuma "Sieviete. Personīgi" skatītājiem.

Ne visi populārie cilvēki pārdzīvo par naidīgajiem komentāriem. Piemēram, Ieva Adamss ar saviem “heiteriem” lepojas pat vairāk nekā faniem un atbalstītājiem. Savukārt to, kā publikas uzvedību un ieradumu maiņu internetā skaidro digitālo mediju eksperts Artūrs Mednis, meklējiet šajā video!

Skatieties arī:

Liene Kiviča atklāti par saņemto naidu un draudiem

Andris Kivičs sapņo par Z-scars atgriešanās koncertu

Magone - nelabvēļu uzbrukumu dēļ savulaik nācās doties uz Angliju

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...