Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Kivičs un Z–Scars šogad izdos jaunu albumu

Andris Kivičs Foto: STVPirmā

Andris Kivičs informē, ka grupa Z-Scars šajā gadā plānot izdot albumu ar sešām līdz septiņām dziesmām un pašreiz norit aktīvs darbs pie to tapšanas.

Pirmā dziesma savu pirmatskaņojumu piedzīvos februāra vidū, savukārt nākamie skaņdarbi publikas vērtējumam tiks nodoti līdz rudenim. “Iepriekšējo albumu internetā ielikām visu uzreiz un jau nākamajā dienā klausītāji jautāja, kad gaidāms kas jauns. Šī iemesla dēļ jaunā albuma dziesmas publicēsim ar intensīvu regularitāti – februārī būs divas, tad tālāk jau maijā, vasarā un rudenī līdz oktobrim visas būs pieejamas klausītājiem.”

Kā informē Andris Kivičs – trīs dziesmas būs ātras – pat alternatīvā stila, viena būs balāde, kas skars mūziķa attiecības ar tēvu, savukārt atlikušās gaidāmas ar lipīgiem vārdiem. “Pirmā dziesma, kas nonāks pie klausītājiem būs ar vārdiem, kas visu dienu skanēs galvā un no tiem nevarēs tikt vaļā.”

Tāpat mūziķis atzīst, ka šogad grupa, iespējams, pārizdos viņu pirmo albumu "Starp tevi un mani", kas pirmo reizi iznāca pirms 20 gadiem.

Lasi arī:

Andris Kivičs prezentē jauno dziesmu, ar kuru cer uzvarēt Eirovīzijā

Andris Kivičs sadziedas ar Kaupera balss līdzinieku

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...