Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Anna Sedokova parāda sava ķermeņa nepilnības: "Esmu leopards"

Anna Sedokova: "Esmu leopards", attēls no Pixabay.com

Anna Sedokova: "Esmu leopards", attēls no Pixabay.com

Kaut arī esam pieraduši ukraiņu dziedātāju un basketbolista Jāņa Timmas sievu Annu Sedokovu vienmēr redzēt skaistu un elegantu, arī viņai ir lietas, kas savā ķermenī nepatīk. Savā Instagram profilā viņa ir publicējusi drosmīgu foto, atklājot savu muguru, ko klāj tumši plankumi. Pie fotogrāfijas viņa raksta:

"Kaut kad es izdzēšu šo fotogrāfiju ar vārdiem "tagad viss ir beidzies". Es varētu piebilst: "Tagad es esmu laimīga," bet tas ir maz ticams. Jo es jau zināšu, ka vārdam "tagad" nav spēka. Īstais brīdis var nepienākt. Ideālo sievieti var arī nesatikt. No bērna var nesanākt teicamnieks. Un tā ir dzīve. Es esmu no tiem, kuri noliedz pieņemšanu. Esmu no tiem, kuri turpina rāpot, kad vairs nevar paiet. Bet varbūt vārds "pieņemšana" nav vienkāršs. Tas ir daudzšķautņains. Atceros sarunu ar @ksenia_bezuglova. Intervijā es viņai jautāju, kā sākt dzīvot dzīvi, kad vairs nespēj staigāt. Viņa teica, ka pirmais solis ir saprast, ka citādi nebūs. Un iemācīties ar to sadzīvot. Ksjuša, tu esi iedvesmotāja. Un tagad es pieņemu to, kas ar mani notiek. Es nedomāju, ka publicēšu šo fotogrāfiju, bet publiska atzīšanās arī ir pieņemšana. Jā, tāda es esmu. Jā, es esmu leopards. Bet es iemācīšos ar to sadzīvot, nevis ienīst savu ķermeni, bet gan pieņemt to. Paldies, ka uzklausījāt. Tā bija mana "iznākšana no skapja". Un, iespējams, pirmo reizi pēc ilgāka laika es rakstu šo ziņu nevis jums, bet sev."

https://www.instagram.com/p/CcBX6I3uSUT/?utm_source=ig_web_copy_link

Kur slēpjas sievietes skaistums? Vai svarīgs tikai vizuālais tēls, tas, ko redz visi apkārtējie? Par sievietes īsto skaistumu zemāk mācēs pastāstīt žurnāliste un grāmatu autore Una Ulme.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...