Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Anna Šteina eksperimentus seksa jomā iesaka īstenot savā iztēlē

Anna Šteina, 1188 Play ekrānšāviņš

Anna Šteina, 1188 Play ekrānšāviņš

Atklāto sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas" viens no vadītājiem - Valdis Melderis par savām iecienītajām intīmajām tēmām diskutē ar talantīgo aktrisi, pedagoģi un nu arī psiholoģi un drāmas terapeiti Annu Šteinu. Saruna no drāmas pedagoģijas pamazām nenovēršami nonāk līdz intīmākai gaisotnei, ieskaitot pieļaujamības robežas seksa jomā. Piemēram, vai sarunu biedrs būtu gatavs eksperimenta nolūkos pamēģināt to ar sava dzimuma partneri? Un kā ar seksu trijatā ?

“Mēs no dzīvniekiem atšķiramies ar to, ka mums ir dota iztēle. Mēs tās ainas varam spilgti iztēloties, un tad izlemt, vai mums tas patīk tik ļoti, ka gribam īstenot arī dzīvē. Bieži vien ar to iztēles ainu pietiek. Es arī mēdzu tā darīt – noskatos galvā to “filmiņu”, un – nē, paldies, dzīvē man to nevajag” – šai viedajā terapeites atziņā tiešām der ieklausīties.

Noskatoties šo, kā vienmēr, erotisko iztēli kņudinošo sarunu video, uzzināsit arī to, kādas ir pašu sarunas biedru pieļaujamības robežas, vai viņuprāt dabas dotajiem iekāres impulsiem vajadzētu pretoties, ja esi attiecībās, un ko darīt sievietei, lai viņas vīrietis no apmierinājuma murrātu kā kaķis.

Skatieties arī:

Karīna Račko par intimitāti daudzu gadu garumā

Ritas Lasmanes padomi, kā sasniegt baudas virsotnes

Kāpēc Jenny May pozēja vīriešu žurnālam ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...