Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Apprecējušies “Ģimene burkā” iepazītie Aigars un Evita

Aigara Kļava un Evitas Riekstiņas kāzas, "Ģimene burkā," 360TV

Īstās sapņu kāzās viens otram jāvārdu teikuši “Ģimene burkā” dalībnieki – Aigars Kļavs un Evita Riekstiņa. Turklāt līgava un līgavainis bija sarīkojuši pat divas ceremonijas - no rīta viņi devās uz dzimtsarakstu nodaļu, kur liecinieku klātbūtnē laulību reģistrēja oficiāli, bet vakarā neaizmirstamā pasākumā līksmoja kopā ar tuvākajiem radiem un draugiem. Līgava savā kāzu dienā bija tērpusies gluži kā princese – kupli baltā kleitā un kronīti galvā, kamēr līgavainis kāzu uzvalkam bija izvēlējies tumši zilus toņus. Netrūka arī kāzām raksturīgās tradīcijas – svinīgā solījuma brīdī jaunajam pārim tika apjozta tautiska josta, tā simboliski stiprinot abu savienību, bet ar kurpju palīdzību atraktīvā spēlē tika noskaidrots viss par abu attiecībām.

Par neaizmirstamu piedzīvojumu izvērtās arī pāra pirmā deja, kuru viņi bija īpaši iestudējuši šim notikumam par godu un kas izpelnījās kāzu viesu ovācijas. Par muzikālo pavadījumu abi izvēlējās Kristīnes Prauliņas izpildīto Raimonda Paula dziesmu "Melns ar baltu", jo tā vislabāk raksturojot abu mīlestību un kaislīgās attiecības. Turklāt Evitu kāzu dienā gaidīja vēl kāds pārsteigums – Aigars īpaši viņai un abu mīlestībai bija sarakstījis dziesmu, kuras pirmatskaņojums saviļņoja līgaviņas sirdi.

“Es savā jaunajā statusā jūtos ļoti labi. Viss ir izdevies lieliski – lai gan nemaz tik ļoti nebaidījāmies, ka kaut kas varētu noiet greizi. Viss bija tik romantiski, tiešām sapņu kāzas!” sajūsmu par piedzīvot neslēpj Evita Riekstiņa, kura pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un nu godājama par Evitu Kļavu.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pāris kāzu viesus aizkustina ar savu pirmo deju, bet pirmdien, 28. februārī, kanālā 360TV skaties īpašu “Ģimene burkā” sēriju ar plašāku ieskatu Aigara un Evitas kāzās.

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...