Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Apprecējusies TV projekta “Caur ērkšķiem uz...” ceturtās sezonas uzvarētāja Kristīne

"Caur ērkšķiem uz..." Kristīnes kāzas, FOTO: Ralfs Alksnītis

Telekanāla “STV Pirmā!” skatītāji bija liecinieki, kā sociālajam projektam “Caur ērkšķiem uz...” ceļojot pa Latviju un piestājot Ventspilī, vienu no dalībniecēm – Kristīni, kura pagājušajā nedēļā arī kļuva par projekta ceturtā sezonas uzvarētāju, bildināja viņas mīļotais vīrietis Artūrs. Daudzi “Ērkšķu” fani neslēpa prieku par tik sirsnīgu notikumu un izteica minējumus, vai tik tiešām arī šogad projektā būs dzirdami kāzu zvani? Nu tapis zināms, ka pavisam nesen “Caur ērkšķiem uz...” jaunākās sezonas uzvarētāja tik tiešām izgājusi pie vīra un piedzīvojusi savas sapņu kāzas.

Plašāku ieskatu, kā Kristīne un viņas Artūrs izvēlējās kāzu kleitu un uzvalku, kā notika sapņu kāzas un kādas bijušas pirmās dienas precētas sievas goda, sola sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” speciālizlaidums, kas pie skatītājiem nonāks ceturtdienas vakarā. Dalībnieki satiksies pēc pus gada pārtraukuma un atskatīsies, ko šajā laika piedzīvojuši? Vai viņiem izdevies atturēties no alkohola un kaitīgo vielu lietošanas? Vai uzlabojušās attiecības ar ģimenes locekļiem, audzis pašvērtējums un dzīve gājusi augšup? Savukārt Kristīne ļaus ielūkoties savā kāzu dienā un pastāstīs, kādas ir viņas attiecības ar vīru.

Taps zināms, ka Kristīne savai lielajai dienai bija izvēlējusies balti mežģīņotu kleitu, kuru pielaikojot nespēja slēpt emocijas ne tikai pati līgava un viņas mamma, bet arī draudzenes un topošais vīrs. “Es jau pēc viņa sejas izteiksmes, pēc acu skatiena, kuras mirdzēja, sapratu, ka patīk viņam. Es tur stāvēju un visi mēs raudājām. Šīs viennozīmīgi ir prieka asaras, jo es neticu, ka es te stāvu, ka esmu tik tālu tikusi savā dzīvē. Tavs vīriņš te ir, mammīte, tu drīz kļūsi par precētu sievu – ko vēl vairāk laimei vajag? Un kad esi tik skaista savā būtībā! Es nespēju vēl noticēt, ka tas ir ar manu dzīvi! Tā pelēkā pele, kompleksu pilnā, ar norakstītu dzīvi un tagad – sieva!” kāzu priekšvakarā sacīja Kristīne.

Turklāt “Ērkšķu” speciālzlaiduma skatītājiem būs iespēja uzzināt, kā dzīve iegrozījusies arī pārējiem projekta dalībniekiem. Piemēram, Laura vairs nav Latvijā - ar viņu “ērkšķu” kolēģi sazvanīsies, bet Līga jeb Markuss par godu filmēšanai savlaicīgi atgriezusies no ārvalstīm - kā rit viņas dzīve un kādas pārmaiņas tajā notikušas? – Līga būs gatava atklāt sarunā ar “Caur ērkšķiem uz...” vadītāju Lieni Stepenu. Būsiet liecinieki arī tam, kā tika izmantotas projekta atbalstītāju dāvātās lieliskās balvas - kā Inga šķirās no 14 (!) zobiem un ieguva neticami žilbinošu smaidu un kā Edgaram klājās pirmajā auto vadīšanas nodarbībā? Dalībnieku atkalsatikšanās būs emocionāla un - arī skarba, jo attiecības viņu starpā joprojām nav viennozīmīgas, turklāt iepriekšējās draudzības pāraugušas naidā, bet to vietā radušās jaunās. Uzzināsim, kā tas nākas, ka Edgars pametis savu dzīves biedreni un devies pie Ingas, kur... nedaudz aizkavējies? Un kā kronis visam... vai tiešām izskanēs bildinājums!? Jauns sākums, jaunai dzīvei – šokējoši atklātā sociālā raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” speciālizlaidums - ceturtdien, 24. decembrī plkst. 21:35 “STV Pirmā!” un jebkurā sev ērtā laikā vēl pirms TV pirmizrādes – lietotnē Shortcut.

Skaties, un atceries, kā notika bildinājums


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...