Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Āra tirdzniecības vietas, kur pandēmijas laikā var iepirkties

Iepirkšanās ārā, Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Neskatoties uz to, ka lielie tirdzniecības centri nedrīkst nodarboties ar tirdzniecību iekštelpās, tie raduši radošu risinājumi, lai cilvēki tomēr varētu iegādāties veikalu preces klātienē. Tirdzniecības centru preces jau var iegādāties tieši blakus veikaliem – āra teritorijās! Lūk, kur vari klātienē iepirkties pandēmijas laikā:

Rīga Plaza

Jau rakstījām, ka tirdzniecības centrs RĪGA PLAZA no 15. aprīļa nedēļas nogalēs laikā no plkst. 10:00-19:00 uzsāka ārtelpu tirdzniecību pie ieejas “Milāna”. Te varēs iegādāties preces no tādiem pazīstamiem veikaliem, kā “Sportland”, “Douglas” u.c.

Domina Shopping

Arī tirdzniecības centrs DOMINA SHOPPING, sākot ar 15. aprīli, sācis kampaņu “Brīvdabas iepirkšanās skvērs”, kas ir ielu tirdzniecību ar vairāk nekā 10 veikalu produkciju – “Meta”, “Eiropas Apavi”, “Sportland”, “Muss”, “Danija”, “Sportsdirect.com.”, “Garmin”, “Handly”, “7IN”, “Douglas” . Šis tirdzniecības veids darbosies DOMINAS centrālajā skvērā, pie C ieeja ceturtdienās, piektdienās un sestdienās, arī 1. maijā no plkst. 10:00 – 21:00.

Kalnciema kvartāla tirgus

Savu darbību no 24. aprīļa atsāk arī KALNCIEMA KVARTĀLA tirgus, kur sestdienās 10:00 -16:00 būs iespēja iegādāties amatnieku un dizaineru darinājumus, kā arī augus un stādus no tādiem zīmoliem, kā "MAALI", "ZIB", "Linotēka", "MUN design", "Easy pot", "Dzīvotnes" un citiem. Āgenskalna tirgū būs sastopami arī pārtikas tirgotāji no otrdienas līdz svētdienai, plkst. 9:00 – 18:00.

Alfa

Tirdzniecības centrā ALFA āra tirdzniecību uzsācis vien veikals SPORTLAND, toties katru dienu no plkst. 10:00 – 20:00! Vēl pie tirdzniecības centra ALFA ir atvērts pasūtījumu izsniegšanas punkts tiešsaistē veikto pirkumu saņemšanai, kas atrodas ārā, starp "Rimi" un "Cinamon" ieejām. Preču izsniegšanas punkts darbojas darba dienās plkst. 10:00 – plkst. 20:00, brīvdienās no plkst. 12:00 – 18:00.

Akropole

Arī iepirkšanās un izklaides centrs AKROPOLE 23. aprīlī sāk tirdzniecību 2537 kvadrātmetrus lielā āra iepirkšanās laukumā, kur šāda veida tirdzniecība darbosies divas nedēļas piektdienās, sestdienās un svētdienās -- 23., 24., un 25.aprīlī, 30.aprīlī un 1., 2.maijā pie B ieejas no plkst. 10:00 – 21:00. Dažādas preces varēs iegādāties no populāriem zīmolu veikaliem, kā "Nike", "Sportland", "Sportsdirect", "Douglas", "Milani" un daudziem citiem.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...