Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā – nost ar aizspriedumiem!

pixabay.com

pixabay.com

Depresija, izdegšanas sindroms, panikas lēkmes, adaptēšanās traucējumi… Šīs ir tikai dažas no psihiska rakstura kaitēm, kuras mēdz piemeklēt cilvēkus un prasa nopietnu ārstēšanos. Bieži stacionāru. Un šeit arī sākas problēma. Proti, nereti slimniekam vai tā tuviniekiem ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā saistās ar dažādiem stereotipiem. Sabiedrībā aizvien vēl valda aizspriedumi, ka psihiatriskās klīnikas jāizmanto tikai tad, kad citu alternatīvu vairs nav un visbiežāk ārstēšanās tajās saistās ar stingru režīmu. Tomēr, par laimi, tā vairs nebūt nav mūsdienu realitāte Ārsts psihiatrs Jevgeņijs Iznovs jau septiņus gadus vada sertificētu psihiatrisko privātklīniku ‘’ Ūdensroze’’. Klīnika atrodas Jūrmalā, Baltijas jūras un Lielupes ielokā un tā radīta ar mērķi palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš no dažādiem psihiskiem traucējumiem. Šī palīdzība tiek sniegta ārkārtīgi komfortablos apstākļos un psihisko traucējumu novēršanai tiek pielietotas ļoti mūsdienīgas un iedarbīgas metodes.

Kādas ārstēšanas metodes tiek pielietotas klīnikā “Ūdensrozes”?

Klīnikā ‘’ Ūdensroze’’ katram pacientam tiek izstrādāts individuāls ārstēšanās plāns, kura mērķis ir pēc iespējas ātrāk palīdzēt cilvēkam atgūt garīgo veselību un dzīves kvalitāti. Klīnikā psihisko traucējumu novēršanai kompleksi tiek izmantotas psihofarmokoloģijas, kongnitīvi biheviorālā (psihoterapijas novirziens) un fizikālā terapija. Pateicoties metožu apvienošanai un individuālajai pieejai, terapeitisku efektu iespējams sasniegt salīdzinoši ātri. Ārstēšanās laikā liela nozīme tiek piešķirta arī dažādām fiziskajām aktivitātēm un, kā atklāj klīnikas vadītājs Jevgeņijs Iznovs, ļoti bieži pacienti arī pēc ārstniecības kursa pabeigšanas turpina aktīvu dzīvesveidu, pievēršoties dažādiem sporta veidiem – fitnesam, nūjošanai, boksam un pat hokejam.

Harmoniska vide – būtisks priekšnosacījums ātrai veselības atgūšanai

Klīnika ‘’Ūdensroze’’ ir iekārtota mājīgajās viesnīcas ‘’Kurši’’ telpās, kas nozīmē, ka paralēli profesionālai ārstēšanai, pacienti fizioterapijas ietvaros šeit var izmantot dažādas SPA procedūras – Šarko dušu, saunu un tamlīdzīgi. Sestdienās pacientiem tiek dota iespēja apmeklēt ‘’ Baltic Beach hotel’’ peldbaseinu, bet svētdienās tiek organizētas dažādas ekskursijas. Savukārt trīsreizēja, gardēžu cienīga ēdināšana pieejama viesnīcas ‘’ Kurši’’ restorānā. Harmoniska vide, mājīgi apstākļi un galvenais cilvēcīga attieksme pret pacientu palīdz iegūt maksimālo rezultātu.