Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Atpūta diviem – romantiska dāvana pārim kopīgiem mirkļiem

Atpūta diviem

Atpūta diviem

Īpaši atvēlēts laiks atpūtai ir nepieciešams ikvienam. Atpūties cilvēks ir laimīgs un veselīgs cilvēks. Tā ir arī vērtība, ko vēlamies sniegt sev svarīgiem cilvēkiem, tāpēc uz tāda pamata balstīta dāvana ir laba izvēle.

Vispatīkamāk atpūtu ir baudīt divatā – ar savu otro pusīti. Cik labi, ka mūsdienās iespējams uzdāvināt reālus atpūtas piedāvājumus, kas dāvanas saņēmējam ļaus atpūsties. Ja meklē atbilstošu dāvanu pārim vai savam mīļotajam cilvēkam, šajā rakstā atradīsi noderīgas idejas – atpūta diviem romantiskiem mirkļiem, jaukiem randiņiem un aktīvai atpūtai dabā.

Romantiska atpūta diviem

Jebkurā attiecību posmā svarīgi ir pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu otro pusīti. Kad ikdienā dzīvojam kopā ar partneri, var likties, ka kopā tiek pavadīts liels laika apjoms. Taču sasteigta brokastošana pirms darba vai kopīga TV skatīšanās vakarā ne vienmēr tiek uzskatīta par kvalitatīvu kopā būšanu. Ik pa laikam ir svarīgi izrauties no darbu steigas un apzināti pavadīt laiku kopā, piemēram, kādā romantiskā randiņā.

Ir tik labi reizēm izrauties no darbiem un aizbraukt kaut kur divatā – pabaudīt kādu relaksējošu SPA procedūru vai pavakariņot smalkā restorānā.

Lai smeltos dāvanu idejas, ieskaties noderīgajā rakstā Romantiska atpūta diviem.

SPA atpūta Latvijā

Romantiskas dāvanas meklējumos divi zaķi ar vienu šāvienu ir kāds labs atpūtas piedāvājums, kas pārim ļaus atpūsties un vienlaikus arī satuvināties vēl vairāk. Saņemt dāvanā atpūtas piedāvājumu ir ļoti patīkami, jo tas izrāda rūpes. Vēl patīkamāka ir iespēja šo dāvanu baudīt kopā ar savu otro pusīti.

Universāls atpūtas piedāvājums, ko iespējams baudīt no pāris stundām līdz pat vairākām dienām, ir SPA atpūta. Tā ir lielāka dāvana, kas pārim piemērota kāzās vai īpašā gadadienā. SPA brīvdienas var kalpot par lielisku kopā būšanu – no jaunas vietas atklāšanas un kopīga brauciena uz SPA centru, līdz pat pāru masāžām, gardām vakariņām atpūtas centra restorānā un romantiskai nakšņošanai viesnīcā.

SPA atpūta Latvijā lutina ar daudzām lieliskām lokācijām gan galvaspilsētā, gan arī citos valsts reģionos. Liela daļa no SPA atpūtas bieži vien ir burvīgā lokācija, kas ļauj baudīt mieru kilometriem tālu no pilsētu trokšņa.

Jāpiebilst gan, ka arī pierīgā ir daudzas skaistas vietas un SPA centri, kur sajust klusumu un dabas mieru. Atpūta SPA Rīgas pievārtē ir dāvana, kas pierādīs, ka arī 15 minūšu attālumā no Rīgas centra iespējams baudīt pilnīgu dabas harmoniju un relaksāciju.

Reālus dāvanu piedāvājumus vari apskatīt dāvanu sadaļā SPA un skaistumkopšana.

Aktīvā atpūta diviem

Ja pāris, kam vēlies uzdāvināt kādu atpūtas piedāvājumu, ir enerģijas pilni cilvēki, kas vienmēr gatavi jauniem piedzīvojumiem, viņi noteikti priecāsies par kādu aktīvās atpūtas piedāvājumu.

Ir tik labi, kad mīļotais cilvēks ir vienlaikus labākais draugs, ar kuru gribās doties piedzīvojumos un dalīt iespaidus par tiem. Vasaras sezonā aktīvā atpūta ietver dažādus piedzīvojumus uz ūdens. Īstiem adrenalīna entuziastiem varētu patikt izbraucieni ar ūdensmočiem, veikbords vai vairāku dienu laivošana.

Lai arī atpūtas piedāvājumu iespējams izmantot gada garumā, labāk uzdāvināt ko sezonai atbilstošu. Tā kā tuvojas rudens, jāmeklē aktīvā atpūta, ko iespējams izbaudīt arī vēsākā laikā. Laba izvēle ir brauciens ar kvadraciklu – pāris varēs gan atpūsties svaigā gaisā, gan kopā kārtīgi iztrakoties pa trasēm.

Īpašam sapņu piepildījumam laba dāvanas ideja ir lidojums ar gaisa balonu. Pārim, kas nebaidās no augstuma un novērtē varenus žestus, šāda dāvana noteikti patiks. Tā ir fantastiska iespēja lidot augstu gaisā un vērot Latvijas krāšņo dabu – turklāt jebkurā sezonā. Lidojums gan notiek nelielās grupās, tāpēc pilnīga divvientulība gluži nebūs. Un tomēr dalīties piedzīvotajā un atrasties vairāku simtu metru augstumā ar savu otro pusīti ir nepārspējama sajūta.

Daudz un dažādi aktīvās atpūtas piedāvājumi pieejami FromMe dāvanas sadaļā Aktīvās atpūtas piedāvājumi.

Romantiskas vakariņas restorānā

Ja tomēr nesanāk atbrīvot laiku kopā būšanai uz vairākām dienām, labs variants ir arī kopīgi pavadīts vakars.

Visu laiku labākā randiņu klasika, kas nekad nenoveco, ir kopīgs restorāna apmeklējums. Garda maltīte ar īpaši piemeklētu vīnu, nepiespiesta gaisotne un pieklusinātas gaismas. Tas viss neapšaubāmi rada romantisku noskaņu, kas pārim ļauj koncentrēties tikai uz otrās pusītes klātbūtni.

Ikdienas steigā mēdzam aizmirst par kvalitatīva laika pavadīšanu divatā, tāpēc draudzīgs atgādinājums svētkos jeb dāvanu karte restorānā pārim uzdāvinās vienu gardu un romantikas pilnu randiņu.

Iespējams lieliska izvēle dāvanai būs īpašā restorānu dāvanu karte Restorāni Rīgā. Ar šo dāvanu pāris varēs pats izvēlēties, kuru no restorānu klāsta izvēlēties. Ja dāvanu kartes vērtība atļauj, tad ar to ir iespējams apmeklēt arī vairākus no piedāvātajiem restorāniem.

Kur meklēt citas dāvanas

Ja vēlies pārliecināties par to, ka lēmums par dāvanas izvēli tiek pieņemts rūpīgi, vērts izskatīt visus pieejamos variantus. Labas dāvanu idejas varēsi atrast bolga IdejaDavanai.lv rakstu sadaļā Ko dāvināt pārim.

Savukārt blogā TOP dāvanas atradīsi reālus atpūtas piedāvājumus.

Lai izdodas iepriecināt un pārsteigt!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...