Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Augusta mēneša horoskops visām zodiaka zīmēm

Augusta horoskops (Image by Free-Photos from Pixabay)

Neticami ātri skrien laiks un pavisam drīz jau nāks rudens ar savām krāsām un skolas gaitām, bet vēl pirms tam mums ir tā lieliskā iespēja ļauties vasaras burvībai, izbaudot skaisto augustu. Lasi augusta mēneša horoskopu un ieplāno daudz jauku notikumu, lai vēlāk vari teikt, ka vasaru patiesi esi izbaudījis ar pilnu krūti.

Aun, sper soli pretī pārmaiņām. Tās Tev būs labvēlīgas!

Augusta sākumā daudz laika un enerģijas nāksies koncentrēt darbam. Nav izslēgts, kādam Auna zīmes pārstāvim tiks uzticēti nopietnāki, atbildīgāki pienākumi, kuri sākotnēji raisīs bažas, nedrošības sajūtu. Taču, līdzko tiks sasniegti pirmie rezultāti, tā viss nostāsies savās vietās. Saskarsmē ar kolēģiem brīžiem parādīsies neliela spriedze. Mēneša vidū tu atļausies nedaudz vairāk uzmanības veltīt privātai dzīvi, par ko otrā pusīte jutīsies tikai iepriecinātā. Iespējams, nolemsiet kopīgi doties romantiskā izbraucienā vai kā citādi dažādot savu erotisko ikdienu. Augusta nogalē atkal nāksies veltīt sevi ikdienišķajiem darba pienākumiem. Zvaigznes iezīmē potenciālos ārzemju komandējumus, kā arī iespējas apgūt vērtīgas profesionālās iemaņas. Galvenais, drošāk soļot pretī pārmaiņām, jo tās ilgtermiņā tev būs labvēlīgas!

Vērsis ļausies vasaras burvībai

Būsi patiesi priecīgs, ka vasara vēl nav galā, un tev joprojām ir iespēja izbaudīt tās burvību. Ja situācija to ļaus, tu neapšaubāmi izmantosi atvaļinājuma iespējas, kuras pavadīsi, atpūšoties pie jūras, lauku ezera vai citas ūdens tilpnes. Liela nozīme tiks pievērsta komfortam! Tu vēlēsies, lai tava ikdiena būtu pēc iespējas ērtāka, bezrūpīgāka un arīdzan estētiskāka. Tiem Vērša zīmes pārstāvjiem, kurus uzstājīgi sauks darba fronte, nāksies izrādīt patiesu pašaizliedzību, apķērīgumu un izcilas saimnieciski organizatoriskās dotības, jo ikdienišķie šķēršļi, ar kuriem saskarsies var būt daudz komplicētāki, piņķerīgāki nekā ierasts. Pilnīgi iespējams, tev nāksies aicināt talkā uzticamākos līdzgaitniekus, lai iesāktās lietas tiktu nodotas paredzētajā laikā. Personīgajā dzīvē augusts sola emocijām piesātinātu brīdi, kurā nāksies nopietni pārdomāt ar kopdzīvi saistītos jautājumus, apzināties savus trūkumus un piestrādāt pie to novēršanas. Taču, tas nenozīmē, ka nespēsiet ar partneri vienlaikus problēmu risināšanai, baudīt ļoti patīkamu romantisko divvientulību.

Dvīnim augusts būs patiesi rosīgs mēnesis!

Augusts lielākai daļai Dvīņu zīmes pārstāvju būs veiksmīgs profesionālo ieceru īstenošanai. Tu lieliski tiksi galā gan ar analītiskas, gan radošas ievirzes pienākumiem. Ja nepieciešams, augusta sākumu vari izmantot juridisko jautājumu risināšanai. Nav izslēgts, aktualizēsies ar mājokļa labiekārtošanu vai mantojumiem saistītās lietas. Viens ir skaidrs, augusta mēnesis kopumā būs patiesi rosīgs periods, kurā slinkumam un pasīvai rosībai uz pusslodzi nebūs vietas! Tavas neapstrīdamās saskarsmes spējas un draudzīgais raksturs ļaus daudz vieglāk saprasties gan ar kolēģiem, gan priekšniecību, sadarbības partneriem. Pilnīgi iespējams, ka svarīgus darījumus, to būtiskās sastāvdaļas izdosies sekmīgāk izrunāt, atrodoties neformālā vidē, kopīgi izklaidējoties. Veselības ziņā svarīgi nepārslogot nervu sistēmu, vairāk laika veltīt aktīvam dzīvesveidam, pareizam, regulāram uzturam. Laulības ostā viss pamazām ritēs savu gaitu. Tu skaidri zināsi, ko vēlies no kopdzīves ar partneri, un labi apzināsies, kā sev kāroto īstenot! Otrā pusīte brīžiem var vēlēties ciešāku dvēseliskāku saikni, atklātāku izrunāšanos par attiecību neskaidrībām.

Vēzi augusta horoskops sola jaunus izaicinājumus!

Esi gatavs jauniem izaicinājumiem. Darba jomā var rasties nepieciešamība uzņemties daudz atbildīgākus, sarežģītākus pienākumus. Lai sekmīgi tiktu galā ar visu uzticēto, tev vajadzēs būt pašpārliecinātākam, nešaubīties par pieņemtajiem lēmumiem, nebaidīties uzņemties iniciatīvu saspringtākos brīžos. Augusta mēnesī būtu prātīgi atturēties no lielākiem pirkumiem, nekustamā īpašuma jautājumu kārtošanas. Ja sajūti nepieciešamību pēc morālā atbalsta, droši vērsies pie mīļotā cilvēka vai vecāka gada gājuma tuviniekiem. Nav izslēgts, tieši radinieki spēs atrast īstos uzmundrinājuma vārdus un sniegt pāris vērtīgus praktiskos padomus. Darba vidē situācija kontrastēs ar notiekošo privātajā dzīvē, proti, personīgās lietas solās ritēt daudz mierīgākā, patīkamākā gaisotnē. Kādam no brīvajiem Vēža zīmes pārstāvjiem var negaidīti izdoties sastapt savu īsto otro pusīti. Turpretim precētajiem radīt jaunu dzirksti esošajās attiecībās.

Lauvām jubilejas mēnesis solās būt jautrs un dzīvespriecīgs

Kā jau Lauvas zodiaka zīmē dzimušo Jubilejas mēnesim pienāktos, tas dos jūtamāku veiksmes atbalstu ikdienas gaitās, kā arī padarīs tavu noskaņojumu vēl jautrāku, dzīvespriecīgāku, viesmīlīgāku un sabiedriskāku. Sekojoši, vari droši veltīt laiku saviesīgiem panākumiem, organizēt dažādas preses konferences, prezentācijas, stāties plašākas auditorijas priekšā, iepazīstinot publiku ar saviem nākotnes plāniem, vai tevis pārstāvētā uzņēmuma jauno produkciju, tās pārākumu pār konkurentu veikumu. Mākslinieciskās dvēseles var pilnībā ļaut vaļu savam radošajam potenciālam, daudzpusīgajiem talantiem. Nebūs nekāds brīnums, ka tik svarīgo iedvesmu smelsies pavisam ikdienišķās situācijās un tās uzplūdi būs ļoti krāšņi, bet tai pašā laikā nedaudz neprognozējami. Ja sajūti, ka dvēsele prasa pašizpausmi, negaidi piemērotāku brīdi – rīkojies! Mīlas frontē tu būsi izteikts romantiķis, vēlēsies sev un partnerim sagādāt neaizmirstamus, krāšņus erotiskos piedzīvojumus.

Jaunavai šajā mēnesī galvenais būs darbs

Ja esi saistīts ar transporta, pārvadājumu, loģistika vai žurnālistikas jomu, tad zini, ka augusta mēnesis var būt patiesi zīmīgs! Zvaigznes iesaka vērīgāk ieskatīties karjeras izaugsmes iespējās, kuras neapšaubāmi pavīdēs apkārt. Pavisam noteikti, kāda no tām var būt ideāli piemērota tieši tev! Taču, lai sekmīgi īstenotu profesionālo kāpumu, nāksies būt patiesi pašaizliedzīgākam, bezbailīgākam un drošāk uzņemties lielāku atbildības nastu. Situācijas, kurās nonāksi brīžiem var izrādīties nedaudz saspringtas, tai paša laikā, tās dos iespējas iegūt jaunus lietišķos kontaktus, kā arī vērtīgas atziņas. Tava neizsmeļamā zinātkāre nesnaudīs, bet liks meklēt aizvien jaunas iespējas smelties profesionāli noderīgu informāciju. Dēļ lielās aizņemtības darba lauciņā privātā dzīve paliks nedaudz apdalīta ar tavu uzmanību, kas nozīmē tev nāksies izdomāt oriģinālus veidus, kā tuviniekiem kompensēt nemitīgo prombūtni.

Svariem relaksācija jāmeklē dabā

Būsi patiesi atbildīgs, lietišķs, nopietns it visā, kas skar profesionālo darbību. Var apgalvot, ka pašreizējie sasniegumi kalpos par pamatu turpmākajai karjeras attīstībai. Kādam Svaru zīmes pārstāvim var tikt piedāvāts labāk atmaksāts amats citā uzņēmumā, taču ar kardinālām pārmaiņām šobrīd būsi piesardzīgs. Tu daudz labprātāk pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām, kas faktiski arī no astroloģiskā viedokļa būs taktiski pareizākais gājiens! Finansiālos jautājumus vēlams kārtot mēneša sākumā un vēlāk mēneša izskaņā. Turpretim augusta vidū droši vari ķerties klāt visdažādākajām juridiskajām niansēm. Personīgā dzīve būs atkarīga gan no tavām pielāgošanās spējām, gan partnera noskaņojuma, kurš dažubrīd būs diezgan mainīgs. Lai relaksētos no ikdienas, vēlams vairāk laika pavadīt dabā, pievērsties sportiskām aktivitātēm.

Skorpionam augusts kā šūpoles

Tu augustā jutīsies, kā esam dzīves šūpolēs. Te tās tevi cels augstumos, te atkal nesīs pretī lejām. Galvenais tavs uzdevums, būt pacietīgam un apdomīgam! Neskatoties uz iespējami mainīgo situāciju gan darbā, gan privātajā dzīvē, tev nāksies saglabāt nosvērtību un pēc iespējas skaidrāku galamērķa apziņu. Labs palīgs ikdienas gaitās būs intuīcija un dzelžainā loģika. Nav izslēgts, dažās situācijās tev nāksies pieņemt visai kardinālus, drosmīgus lēmumus, taču tie solās dot vēlamo rezultātu. Ar biznesa pasauli saistītie Skorpioni būs spējīgi radīt jaunas idejas, kā pilnveidot esošu uzņēmējdarbību vai pat pamēģināt savus spēkus pavisam jaunā sfērā. Būtiski apzināties, ka ideju kaldināšanai, plānošanai augusts ir patiesi piemērots. Taču reālai projektu uzsākšanai, viennozīmīgi labāk izvēlēties citu mēnesi! Attiecībās ar otro pusīti ir vērts rūpīgāk ieklausīties partnera sacītajā, būt pretimnākošākam, īstenojot mīļotā cilvēka vēlmes!

Strēlniekam augusts ir ļoti svarīgs mēnesis!

Tev augusts būt patiesi svarīgs mēnesis, jo tajā būs daudz darāmā profesionālajā lauciņā, kā arī notiekošais personīgajā dzīvē, nekādi neļaus snauduļot. Kas skar darbu, tad ļoti būtisks moments panākumos būs pareizi pārdomāta un sistemātiski nevainojama veicamo darbu īstenošana. Tieši no tā, cik efektīvi izmantosi savu laiku un enerģiju, arī būs atkarīgs materiālā pieauguma apmērs. Vēlams būt dubultā piesardzīgam, slēdzot līgumus, jo īpaši, ja tie saistīti ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai kredītsaistībām! Nemitīgajā steigā, nepiemirsti veltīt pienācīgi daudz laika atpūtai, citādi nervu sistēma sāks nepārprotami protestēt. Laulības ostā lielākā saskaņa valdīs tiem Strēlniekiem, kuri nesen uzsākuši kopdzīvi.

Mežāzis vasaru centīsies pabeigt mierpilni un rāmi

Tu šomēnes labprātāk peldēsi pa straumi, nelēksi acīs nedz priekšniecībai, nedz līdzgaitniekiem. Savus pienākumus vēlēsies veikt klusi, nemanāmi, bet, protams, kvalitatīvi, pēc labākās sirdsapziņas. Iespējams, skatoties uz notiekošo vairāk no malas, tev izdosies saskatīt būtiskas nianses, kuras agrāk tev paslīdēja garām nepamanītas. Šis ir atbilstošs periods, lai tiktu galā ar birokrātiskiem, grāmatvediskiem, analītiski pētnieciskiem pienākumiem. Naudas jautājumos būsi piesardzīgs, tālredzīgs, kas ļaus izvairīties no neapdomīgiem pirkumiem un apšaubāmiem finansiālajiem darījumiem. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies vairāk miera, sapratnes, harmonijas. Komunikācija ar atvasītēm var prasīt zināmu pacietības devu, taču nekādas lielās domstarpības, strīdi augustā neiezīmējas!

Ūdensvīram labāk augustā izvēlēties aktivitātes vienatnē

Augusta sākumā nav izslēgti nelieli konflikti ar mājiniekiem, kuri galvenokārt sakņosies tavā vēlmē noteikt visu pēc savas saprašanās un jaunākās paaudzes spītīgajā, pat dažubrīd kategoriskajā nostājā. Lai eskalētu kaislības, talkā nāksies iesaistīties otrajai pusītei, kura spēs samierināt atvasītes, kā arī pārliecināt tevi rīkoties maķenīt racionālāk, pielaidīgāk. Arī darbā centies atturēties no sakāpināta principiālisma, uzstājības, jo tas ātri vien var radīt domstarpības ar augstākstāvošajiem. Šomēnes tev labāk padosies individuālas aktivitātes, darbs vienatnē. Lieliski tiksi galā ar dažādu veidu aprēķiniem, inženiertehniskiem pienākumiem, projektēšanu. Lai dažādotu savu ikdienu, būsi gatavs paklausīt draugu ieteikumam un saistīsies aizraujošā, pat nedaudz ekstrēmā vaļaspriekā. Jauna vide, cilvēki dos enerģijas lādiņu turpmākajām aktivitātēm.

Zivis augustā pārtaps par īstiem mājas gariņiem

Šomēnes būsi izteikts mājas gariņš, kuram labpatiks vairāk laika pavadīt kopā ar ģimenes locekļiem, rūpēties par mājokļa omulīgumu, komfortu. Nebūs brīnums, ja pēkšņi nolemsi veikt radošas pārmaiņas interjerā, padarot to nedaudz noslēpumaināku, intriģējošāku, taču vienlaikus ģimenei tīkamāku, mājīgāku. Profesionālajā jomā būsi gatavs jauniem iekarojumiem, kuri prasīs ne mazums spēka, taču tu būsi neatlaidīgs, pašaizliedzīgs. Taču, pirms īstenot pārmaiņas profesionālajās gaitās, kā nākas pārdomā savas rīcības potenciālās sekas un esi objektīvāks pret savām patiesajām iespējām, nedod solījumus, par kuriem neesi patiesi pārliecināts! Partnerattiecībās tu lieliski pratīsi pielāgoties mīļotā cilvēka vēlmēm, spēsi viņu vairākkārtīgi iepriecināt, pārsteigt. No laulātā puses neapšaubāmi vēlēsies vairāk uzmanības, biežāku romantisko divvientulību.

Te arī citi horoskopa raksti, ko ir vērts izlasīt:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...