Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Auto kondicioniera problēmas

Auto kondicionieris - foto no Pixabay

Auto kondicionieris - foto no Pixabay

Lai karstajā vasaras sezonā, braucot garākus vai īsākus ceļa posmus, varētu ērti un patīkami izbaudīt braucienu, aktuāls ir jautājums par vēsā gaisa apriti mašīnas salonā. Ja aukstais gaiss, kuru nodrošina uzpildīta sistēma ar freonu, kondicioniera kompresora funkcionēšana un citas daļas, nedarbojas efektīvi, nepieciešams vērsties savlaicīgi pie speciālistiem, lai atrastu problēmas cēloni pirms nav salūzusi kāda lielāka, dārgāka rezerves daļa.

Kā atrisināt ar kondicionieri saistītas problēmas

Lai atrisinātu ar kondicionieri saistītas problēmas, bieži vien tikai nepieciešama freona uzpildīšana sistēmā, taču ja aukstais gaiss salonā pazūd salīdzinoši ātri pēc sistēmas uzpildīšanas, jāveic detalizētāka pārbaude. Automātiskajās klimata kontroles sistēmās atradīsiet dažādus sensorus un vadības blokus, kas ar laiku var nefunkcionēt precīzi, tāpēc būtu ieteicams vērsties pie pieredzējušiem auto specialistiem, kas ar dažādu diagnostiku iekārtu palīdzību spēs atrast vainu. Atgādinām, ja zem mašīnas, kurai ir gaisa dzesētājs, reizēm veidojas neliela peļķe, tas ir kondensāts, kurš tiek izvadīts automašīnas dzesēšanas procesa laikā.

SIA “NĒRINGS” ir papildinājis savu produktu klāstu un piedāvā veikt kondicioniera
kompresora remontu, kā arī piedāvā iegādāties jaunus, restaurētus un lietotus kondicioniera kompresorus interneta veikalā. Darbs tiek veikts ar specializētām diagnostikas iekārtām, lai identificētu problēmu kompresorā un novērstu radušos defektus. Uzņēmums piedāvā arī dzesēšanas sistēmas uzpildi ar freonu.

Vairāk informācijas par dzesēšanas sistēmām, kondicioniera kompresoriem meklējiet www.nerings.com vai sazinoties ar mums!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...