Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Autoevakuatora izsaukšana Kurzemes pusē - kas jāzina?

Autoevakuators Kurzemē, foto: "Autoevakuācija Saldū"

Autoevakuators Kurzemē, foto: "Autoevakuācija Saldū"

Pēdējā gada laikā, kad tik daudz kas nenotiek, kā ierasts, bieži atmiņā nāk teiciens “Liec Dievam pasmieties, pastāsti par saviem plāniem!”. Mēs noteikti neieplānojam arī iekļūšanu satiksmes negadījumā, ieslīdēšanu grāvī, automašīnas tehniskos bojājumus vai citu negaidītu iemeslu, kas liedz turpināt braucienu saviem spēkiem, un ir nepieciešama autoevakuatora palīdzība. Tāpēc dažu pamata lietu zināšana palīdzēs šādā situācijā nekrist panikā, bet gan saglabāt mieru un soli pa solim situāciju atrisināt.
Ja kāda no nopietnām auto ķibelēm jums gadījusies Kurzemes pusē – pie Saldus, Kuldīgas, Tukuma, Talsiem vai Lietuvas pierobežā, tad jūsu uzticams palīgs un sabiedrotais būs uzņēmums “Autoevakuācija Saldū”, kas saviem klientiem gatavs steigties palīgā jebkurā diennakts stundā un arī tālāk – uz otru Latvijas galu vai ārzemēm.

Kas raksturo uzticamu un profesionālu autoevakuatoru?

 • Profesionāls autoevakuatora dienests uz jūsu zvanu reaģēs operatīvi, būs pieejams visas 24 stundas diennaktī un neliks ilgi gaidīt. Saldus autoevakuatoru rīcībā ir divas tehnikas transportam atbilstošas mašīnas, tātad – pat ja viena no tām jau pilda savu uzdevumu, klientam palīgā operatīvi steigsies otra.
 • Profesionālam autoevakuatoram ir pieejams nepieciešamais tehniskais aprīkojums un transporta līdzekļi, tai skaitā džipu, zemo un sporta auto transportēšanai. Bez iepriekš minētajiem, “Autoevakuācija Saldū” spēj palīdzēt arī nelaimē iekļuvušiem autobusiem, celtniecības tehnikai, lauksaimniecības tehnikai, ceļu būves tehnikai un kravām līdz 5 tonnām.
 • Pats par sevi saprotams, kvalificēts evakuators uzcels jūsu mašīnu uz platformas un nogādās gala mērķī tieši tādā pašā stāvoklī, kāda tā bija saņemšanas brīdī – bez jebkādiem papildus bojājumiem. Turklāt “Autoevakuācija Saldū” visas pārvadātās kravas ir apdrošinātas.
 • Izsaucot profesionāļus ar atbilstošu aprīkojumu un prasmēm, auto arī bez bojājuma riska tiks izcelts no grāvja, turklāt “Autoevakuācija Saldū” par šo uz līdzīgiem pakalpojumiem neprasa papildus samaksu.
 • Vēl jāpiemin, ka uzticams autoevakuators neatstās klientu uz ceļa arī tad, ja viņa situācija izrādīsies nestandarta un tās risinājumam būs vajadzīga papildus piepūle un laiks.

Kas jānoskaidro, zvanot autoevakuatoram?

Lai auto un jūsu “glābšanas operācija” noritētu pēc iespējas raitāk, un vēlāk nerastos pārpratumi, telefona sarunā ar operatoru visi jautājumi jānoskaidro pēc iespējas precīzāk.

 • Jūsu precīza atrašanās vieta. Ja tas iespējams, vislabāk ir nosūtīt ekrānšāviņu no mobilā telefona aplikācijas.
 • Visus noteikti interesēs pakalpojuma cena, arī to izrunājiet iespējami detalizēti, lai vēlāk nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Bez veicamo kilometru skaita, pakalpojuma gala cenu var ietekmēt arī maksa par papildus darbiem – auto nocelšanas no apmales, izvilkšanas no grāvja, riteņu atbloķēšanas, un citiem.
 • Saistībā ar iepriekšējo – centieties iespējami detalizēti raksturot mašīnas tehnisko stāvokli un vietas apstākļus.
 • Šis jautājums varbūt uztraukumā var piemirsties, bet iesakām jau zvana laikā pajautāt, vai uzņēmums ir licencēts un vai tas piedāvā arī auto evakuācijas apdrošināšanu, jo tas liecina par pakalpojumu sniedzēja uzticamību un godprātību.
 • Ja automašīnā ir pasažieri, pajautājiet arī par viņiem – cilvēku skaits, kuru autoevakuators var uzņemt, mēdz būt ierobežots; varbūt jāmeklē kāds papildus risinājums.
 • Atcerieties, ka ārkārtas situācijas laikā visiem transportētajiem cilvēkiem ir jāvalkā sejas aizsargmaskas. Ja gadījumā jums tādu nav pie rokas, palūdziet atvest arī tās (uzmanīgi pakalpojuma sniedzēji, kā “Autoevakuācija Saldū” par maskām jau ir parūpējušies paši).
Šoreiz laikam noslēgumā jānovēl, lai visi jūsu braucieni izdodas bez starpgadījumiem un autoevakuators nav nepieciešams. Tomēr ir labāk, ja zināšanām par to, kā rīkoties nestandarta situācijās esam bruņoti jau iepriekš. Vēl tikai viens sīkums, kas gan vairāk atkarīgs no jums pašiem – jo īpaši, ja braucat kaut kur “ārpus civilizācijas” – pārliecinieties, ka jūsu mobilajam ir uzlādēta baterija!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...