Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Automašīnas mazgāšana ar augstspiediena mazgātāju – kas jāņem vērā?

Auto mazgāšana, Image by Janis Liepa from Pixabay

Auto mazgāšana, Image by Janis Liepa from Pixabay

Vasaras sezonā arvien vairāk cilvēku izvēlas savu auto mazgāt pašu spēkiem, diemžēl ar dārza šļūteni vien nepietiks, ja vēlēsies sasniegt labu rezultātu. Ideāls risinājums ir augstspiediena mazgātāja, jeb tā dēvētā “karčera” iegāde un izmantošana, lai gan pieejamās firmas un modeļi ir ļoti plašā izvēlē. Ar šādu mazgātāju patiesībā var mazgāt ļoti daudz ko – bruģi, auto, mājas fasādi, motociklu vai divriteni, dārza čības un vēl un vēl…

Daži padomi, auto mazgāšanai ar augstspiediena mazgātāju

Vispirms jau, protams, ir izvēle – izvēlieties zīmolu, kam uzticaties un modeli, kas atbilst vajadzībām un prasībām. Kad augsta spiediena mazgātājs ir iegādāts, mazgāšanas process var sākties. Kas jāņem vērā?

1. Noskalo virsējo putekļu un netīrumu slāni. Ja izmanto spiediena mazgātāju ar mainīgu strūklas aerosolu, noregulē to apmēram 5-8 cm plata smidzinātāja veidā.

Tu noteikti vēlaties, lai strūkla būtu pietiekami spēcīga un notīrītu automašīnu, bet nesabojātu auto krāsu. Nem vērā, ka automašīnas logiem, lukturiem un citām trauslām vietām būs jāizmanto nedaudz plašākas strūklas un mazāk jaudīgs iestatījums.

2. Lieto mazgāšanas līdzekli. Noregulē spiediena mazgātāja sprauslu visplašākajā un vismazāk jaudīgajā stāvoklī vai noņem to pavisam. Pārklāj visu automašīnu ar mazgāšanas līdzekļa slāni. Ļauj mazgāšanas līdzeklim nelielu mirkli iedarboties un darīt savu darbu, bet neļauj tam nožūt, pretējā gadījumā paliks plankumi.

3. Noberz piekalstošākos netīrumus un taukus. Lai darbs būtu ātrāks, izmanto augstspiediena mazgātājam piestiprināmu automašīnas suku. Ja izmanto to pašu birsti arī riteņu un arku mazgāšanai, tad riteņu zonu atstāj uz beigām un mazgā kā pēdējo. Tīrot riteņus vai riteņu arkas, ir vairāk iespēju, ka birste uzņems mazus akmeņus un smiltis, un Tu taču negribēsi tos pārnest uz auto virsbūvi un berzēt pret krāsu.

4. Noskalo automašīnu ar augstspiediena strūklu iestatījumu Atkal, izmantojot krāsotajām vietām nedaudz stingrāku iestatījumu nekā stikla uz stikla laukumiem. Ja tavam augstspiediena mazgātājam nav maināmas sprauslas, lai pielāgotu izsmidzināšanas jaudu un platumu, vienkārši nostājies tālāk no automašīnas - viens metrs būs drošs attālums, lai novērstu jebkādus bojājumus.

Kādiem kritērijiem pievērst uzmanību, iegādājoties augstspiediena mazgātāju?

Esi izlēmis iegādāties auto augstspiediena mazgātāju? Lūk, dažas noderīgas spiediena mazgātāja funkcijas automašīnas tīrīšanai, kam vari pievērst uzmanību:

  • Garā šļūtene: vismaz piecus metrus gara, lai tev nebūtu jāpārvieto automašīna mazgāšanas procesā
  • Riteņi: padarīs augstspiediena mazgātāju ērtāk pārvietojamu
  • Maināmi strūklas sprauslu iestatījumi: padarīs daudz drošāku dažādu automašīnas daļu tīrīšanu, neradot nekādus bojājumus.
  • Sprauslu stiprinājumi: kas ļauj mainīt izsmidzināšanas virzienu.
  • Leņķveida sprausla var virzīt ūdeni uz augšu, lai jūs varētu notīrīt riteņu arkas.
  • Pieliekama putotāja pudele: Mazgātājus ar šādu īpaši pieliekamu pudeli ir daudz vieglāk un ērtāk izmantot, nekā ar atsevišķi lietojamu.
  • Birstes uzgalis - to var izmantot automašīnas, siltumnīcas vai ziemas dārza tīrīšanai.

Noteikti izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...