Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bagātniekiem otrās pusītes meklēs "Miljonāru savedēja"

Miljonāru savēdēja - jauns šovs STV Pirmā!

No malas šķiet, ka miljonāru dzīve ir teju ideāla un viņiem ir viss, ko viens sirds kāro! Tomēr izrādās, ka atrast īstu mīlestību nebūt nav tik viegli kā raksta romānos, arī bagātniekiem tas ir īsts izaicinājums. Lai palīdzētu turīgajiem vīriešiem un sievietēm piemeklēt ideālo partneri, talkā nāks profesionālā savedēja Petija Stengere. Viņa žilbinās jaunā “STV Pirmā!” kaislībām piesātinātajā šovā no Amerikas “Miljonāru savedēja,” kas pie skatītājiem nonāks jau no 24. novembra darba dienās plkst. 19:00. Cik viegli apņēmīgajai dāmai būs pārmācīt kaprīzos miljonārus, kuri mīlestības jomā ir īsti neveiksminieki? Kurus dalībniekus gaida kārtējā vilšanās, bet – kuri patiesi iemīlēsies?

Pieminēšanas vērts ir Petijas Stengeres izveidotais “Miljonāru klubs”, kura ikdiena arī redzama realitātes šovā. Tas dibināts 2000. gadā, lai bagātniekiem piedāvātu augstas klases iepazīšanās servisu. Petija iepriekš vadījusi vienu no lielākajām iepazīšanās platformām Amerikā, darbojusies modes biznesā un veidojusi sadarbības ar vadošajiem pasaules zīmoliem. Nu viņa radījusi ekskluzīvu klubu, kur miljonāriem iepazīties ar savām otrajām pusītēm. Stengere saprata, ka aizņemtajiem, prasīgajiem uzņēmējiem nav laika neskaitāmiem randiņiem un ir liels risks “uzķerties” uz miljonāru medniecēm. Tieši tāpēc tapa “Miljonāru klubs”, kas simpātiskas, inteliģentas sievietes korektā un diskrētā veidā saved kopā ar vīriešiem, kuriem patīk konkrētā tipa sievietes, Taču, vai viss vienmēr izdodas kā iecerēts? Un kas notiek brīdī, kad perfektā dāma absolūti neattaisno uz viņu liktās cerības, bet miljonārs pārsteidz ar dīvainām kaprīzēm?

Šis noteikti kļūs par Tavu vakar iemīļoto šovu, kas tā vien mudinās dzīvot līdzi kaislībām un attiecību līkločiem - šovs “Miljonāru savedēja” (Millionaire Matchmaker) jau no 24. novembra darbdienās plkst. 19:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” Romantikas cienītājiem iesakām ielūkoties arī 1188 Play, kur jebkurā ērtā laikā skatāms turku seriāls "Bahāras dzīves līkloči," kā arī pārsteigumu pilnais šovs "Jā vārds svešiniekam."

Ieskaties arī citos "STV Pirmā!" jaunumos:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...