Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Baiba Vītiņa ar vīru bauda romantiku Parīzē

Baiba Vītiņa ar vīru Parīzē, foto: Instagram

Baiba Vītiņa ar vīru Parīzē, foto: Instagram

Rudens ir īsti piemērots, lai dotos uz pasaules romantiskākajām pilsētām – ceļā kopā ar vīru devusies arī "STV Pirmā!" šova “Kad viņas satiekas” šarmantā vadītāja Baiba Vītiņa. Vītiņu pāris par galamērķi izvēlējušies mīlētāju galvaspilsētu Parīzi, kur gan iepozē pie Eifeļa torņa un Luvras muzeja, gan bauda izbraucienus ar vespu un mazo kafejnīcu šarmu.

“Cik ļoti mēs novērtējam un baudām laiku divatā. Mums ir brīdis, kad izrunāt visu, kas ikdienas skrējienā nav pateikts, bez stresa un bērnu kaprīzēm iet tikai tur, kur pašiem gribas, izsmieties un atcerēties, cik traki forša un baudāma ir mūsu dievvientulīgā kompānija. Īstenībā mazliet pat sajusties atkal kā pusaudžiem, kuri tikko iemīlējušies traucas cauri pilsētai cieši sadotās rokās. Šīs ir manas mīļākās sajūtas. Es no sirds iesaku arī jums atrast pāris dienas, lai baudītu savu mīlestību ārpus ikdienas rāmjiem un rutīnas” vietnē Instagram raksta Baiba Vītiņa.

Ieskaties, kā Baiba un Artūrs Vītiņi bauda romantiku Parīzē, kā arī 1188 Play video uzzini, kā sākas abu neparastais mīlasstāsts.

https://www.instagram.com/p/CixeXYVsIQ_/
Ja arī Tu esi uz "ceļojumu viļņa", ieskaties šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...